Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De akkor se 60-al
Egy picit csak rángatnám neki,dinamikusabban
csávó azt írja bejáratós a cucc. így érthető ha nem tiltáson közlekedik
Tökön
http://youtu.be/AdC0naY2GC8 szúrnám magam,ha ilyen utakon így közlekednék.[/L]
Juli bocs
Buli nekem jobb,mert juliban torontóban döntök s levegőt
Én is remélem, csak máshonnan kell megközelíteni!
Mondjuk Balaton Sound Zamárdi július vagy Coke Club júni vagy mittudoménmégminemleszanyáron, de az lesz az idén az biztos. :-)
Remélem idén lessz:-D
Azám, már csak 4 hét, azt meg leülöm a WC-n is! Ahogy bizonyos körökben fogalmaznák...
A másodikat fizessék a finnek! Ők gyártanak ilyen vicces mobilt... (lap-top összeborult, most telefonról netezek és ez korántsem egy tökéletes alternatíva) Sört meg fizetek mindenkinek, aki majd letolja a képét Siófokra egy nyári estén. Aztán jöhet a "bondzsornó kurvák sorakozóóóó!" :-)
Jó döntés
Tudom, de nemhiszem, hogy elmegyek. Sisakot máshol veszek, egyebet meg nem terveztem. Inkább költöm a pénzt gumira meg a pályanapra...
Igen, onnan néztem, és írta, hogy még megy a dolog.
Akkor azt mondjátok vehetem!

Köszi
Jaja!

Most van egy link a pályamotorozás topikban csoportos melegítővásárlás témában.
Ez jó bár az oldalon láttam egy decemberi időpontot. Vedd fel a kapcsolatot a Svéddel nagyon korrekt csóka hátha tud valami biztatót mondani neked
Ez szerintetek megfelelő?

Gumimelegítő
Szia koma mivel 2szer irtad hogy egy sör az akkor összesen 2sör
Kicsit vártál volna akkor a kiállításon nagy árengedmények vannak.
Köszönöm a válaszokat, már meg is rendeltem!
Parilla Braking, 17500/pár
Megdumáltál, vendégem vagy egy alkoholmentes sörre! :-)))
Megdumáltál, vendégem vagy egy alkoholmentes sörre! :-)))
www.x-bike.hu

goodridge csövek vannak náluk olyan színben amilyenben akarod. örök élet +1nap. 10e/db
A Dangerbikesbe(www.danger.hu) vegyél az jó minőség nekem már vagy 5éve van fenn oszt jó
Urak! Fém fékcső kellene az R1-re (RN-12) előre. Nem a cicoma miatt uh. fekete vagy szürke érdekelne. Tud v.ki egy linket, ahol ilyet kínálnak jó áron és nem is gagyi!? Thx.