Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A véleményét írta le, az én szintemhez mérten nagyon jó, de aki régóta nyomja, annak lehet, hogy ez alap...

Amúgy egy kis infó Nándiról (olvass vissza!):

Ezúton is szeretnék gratulálni Rodnannak a tegnapi teljesítményéhez. Nem elég hogy 11 fokban megjavította a saját valaha futott legjobb körét, de kiváló teljesítményt nyújtva dobogóra állhatott a versenyen
neked nagy semmi van kint haver, akkor mire beszélsz
?
rakj ki te vmit először
ennyi, ah meg nézed a netet látod, hogy egyedül, hogy megy neki

ja és csináld utána ketten, egykerék, szélben, 10 fokban, szar gumival
ennyi
Beszéltem a szerelővel, azt mondta egyforma tüske kell!
Körülbelüli méretek nem kellenek?
Bár még nem méregettem le
Ez így jött össze
És tényleg kurva jó játék
tutis belinkelte a sugomotort. Én már vásároltam tőlük, nagyon korrektek (kiderült a bontott alkatrészről, hogy van egy apró sérülése, ami csak beépítés után látszott és rögtön felajánlották, hogy csere v. javíttassam ki és megtérítik) valamint olcsóbbak mint az a Ricsi gyerek...
Azon hogy lehet felidegesíteni magad? Legjobb játék a világon, ráadásul könnyen végigtolható...Én már várom a 3-at. :)
Én tavaly a lap-topot vágtam ki a teraszajtón, de szerencsére jól meglendítettem így minden felett átrepült és a puha fűben ért földet... (igaz azóta van egy pixelnyi függőleges zöld csík)
Köszönöm a képeket, már el is küldtem a "művész úrnak"!
Majd teszek fel egy kisebb galériát, hogy milyen lett.
Köszi!
Nem tudok rendelni bay-ről,haverom meg nincs itthon,sajnos.
Én most ezt néztem:

http://www.konzolokszervize.hu...

Akksi
Csak nekem az egyik feket a másik fehér.
És ez sajnos nem kívánságműsor,vagy ez lessz,vagy az.
Drágára sikeredett az Assasins Creed 2
ha ráér akkor e-bay-ről tudsz rendelni. Így keress rá: xbox360 Battery Pack Cover Shell
Nem tud valaki komplett hátsó kereket 07es R1re? (esetleg bontónak telszámát)
Elfelejtettem hogy vége a szezonnak és mindenki a forumokon vezeti le a feszültséget

De csak a te kedvedért Van emelőm. Az se mindig tökéletes. Mondjuk én nem sírok itt napokig miatta hanem kap egyet sípcsonttal aztán jó is.
Nem tud valaki X-Box 360 kontrollerjéhez elemtarót?
Az enyém már mindkettő falhoz verte magát.
Na,...csináltam egy pár képet,...jó szar lett,..homályos.
Nem tudok egy kézzel fotózni és mérőszalagozni.
Azért feltöltöm a képeket és utánna a méreteket.
Persze,próbáltam úgy fényképezni,hogy az idomzat csavarjai támpontok lehessenek.
sziasztok! visszatérve a váltóból jövő vagy blokkból jövő kopogásra azt elfelejtettem írni h kb 1,5 deci STP injektor tisztító adalékot öntöttem bele akció volt a TESCO-ba! hát ha ez a baja akkor felkötöm magam! namost nem szívnám le a benzint ettől most lesz baja? a poén az h vettem szelep és egy fogyasztáscsökkentő STP-s csodálatos terméket mert ezek is akciósak voltak:D... a másik lehetőség még az hogy hátul a hátsó sárhányó feletti idomomból elhagytam 3 patentot! még csoda h ne mhagytam el az ta takaró idopmot amit 6 patent fog! lehet h az zörög még ...ma sajnos nemtudtam kipróbálni a motort h idom vagy STP miatt van-e a zörgő hang! A kérdésem még anny ilenne ilyen patentot honna tudnék szerezni?:S
Isten hozott a televanatökömazemelőmmel klubban!
Jut eszembe tegnap azt mondtam, hogy nekem nincsen, pedig van csak nem az R1-hez. Más márkáknál sem könnyebb, én csak azért nem dobtam ki, mert cca.150 Euro volt (első-hátsó,de akkor is ). Ott látod a kép alján, a motor meg áll, ahogy letámasztottam a falnál....
kutatgattam a motyóim koszott van egy 98 99 es fesszabályzóm 5000 ért lehet jo 00 01 hez is nemtudom
meg van még 02 03 as r1 hez uj idomjaim olcsón
Olyan türelemmel áldott meg az ég, hogy azt el sem tudod képzelni!
De tényleg ne szarakodj, mert átugrom a Mátrába és lefotózok minden R1-est amit érek!
Nándi!
Nem húzom az időt,holnap megcsinálom a képeket.

Egyszerűen amikor eszemben van,mindig közbe jön valami.

De viszont egy oldalt tudok lefotózni,mert jó be lett spajzolva.
De mivel szimetrikus így nem okozhat problémát.

Holnap 100%.
Nem akarok csigánykodni és elásni magam senki előtt.
Legalább azt írnád van-e emelőd!
Szerintem add el a motort és vegyél egy másikat az emelőhöz
Holnap megyek a szerelőhöz, ő szerel Yamahával versenyzőknek, ő biztos tudni fogja.