Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én már méricskéltem mindent, de valahogy nekem nem tetszik, nézd már meg akkor!

Köszi
Nem vágom, nem otthon vagyok. De holnap megnézem neked. De nekem nem áll keresztben a kerék.
Ez a rövidebb tüske oldala igaz?
Nekem is így van, de nekem olyan, mikor megemelem, mintha kicsit keresztbe állna a kerék.
Aztán lehet, h mégse...
A lényeg, h nekem is asszimetrikus, és teljesen stabil, úh a hiba nálad van...
Mondom, fordítsd meg az adaptert. Cseréld meg őket, és nézd meg úgy. Ha szemben állsz az emelővel, akkor a tüskék feléd forduljanak.
De nekem olyan, mintha az egyik villát feljebb nyomná, így kicsit keresztbe állna a kerék, nehogy vetemedjen a téli álom alatt:)
Ha szemben állsz vele melyik oldal a magasabb, és kb mennyivel?
aki elmegy enni gépelés közben...
Korábban írtunk a különböző oktánszámú benzinek használatáról. Valószínűleg gyengébb minőségű van a tankban. Tessék leszívni belőle jó sokat, majd Shell kút és V-Power Racinggal tele. Menj vele 10-15 km-t és ha még ezután is csörög, akkor vizsgálj meg további lehetőségeket!
Jah, és szerintem fordítva van benne az adapter, mert ha jól emlékszem szemből feléd kell fordulniuk a tüskéknek. Lehet, h ezért instabil, mert a magasabb tüske, a rövidebb furatú villában van.
indulj.
Magasabb oktánszámú benyát tankolj, és alapjáraton ne 6.-ban idnudl el!
Jó.
Az egyik tüske hosszabb, mert a villa alján a furat is mélyebb az egyik oldalon. ujjal is ki tudod tapogatni. Nekem is ilyen és 100%-ig stabil.
Köszönöm, már sikerült találnom egy "gyűjtőt".
Sziasztok!

Vettem első emelőt, de valami nem stimmel.
Az egyik oldal magasabb. mint a másik, és felemelve sem valami stabilnak néz ki...
Jó ez így, vagy rosszat adtak?
Helló All! 2 napja mentem egy kört a géppel (2003 R1 ) és azt vettem észre hogy amikor erőteljesebben odahúztam neki független mekkora sebességi fokozatba5.6.7ezres fordulaton egy kis jóindulattal enyhe csörgő hangot ad illetve kopogó talán! üresbe ha gázt húzok semmi baja normális hangja van! én kuplungra gyanakszom de fogalmam sincs mi lehet vele az erejéből nem veszített semmit csak idegesít e za hang már le is raktam a motort! a motor állapotáról anynit hogy olaj van benne gyertyák 3 ezer kmert futotta gumik zsír ujjak :) az 56 ezredik kilómétert tapossa a kicsike! mit tegyek ti mire gondoltok? és az a baj h felvenném videóra de sajnos kivitelezhetetlen jelenleg! Valaki adhatna tanácsot vagy segítséget szerelőt...előre is köszi a válaszokat!
van keped is hozza?
elvileg 60 napuk van a rendörsegnek vagy a hivatalnak kipostaznia,de ha megy!1akkor is fizetni kell,
wellcome to eastblock,vagy ahogy jessy james mondana pay muther fucker
Nem tudom megoldás lenne-e, ha nem vennéd át a levelet, mert 60 nap után már nem büntethetnek!
Halvány lila fingom sincs
Hogy kaptad meg ilyen gyorsan?
Szeva Testvér!

Balatonkenesén majdnem fejbelőtt a rendőr a rendszám miatt szerinted?........................
Legalább 1-órat fingatott a fő uton:Gumi,elsősegélycsom.,izzókészlet.
Ne haragudj, de ez a saját hülyeséged. Ezért nem kell rendszám, vagy ezért kell az idom alá felrakni, aláhajtani. Mi a jobb 2-3-4 150,000-es, 300,000 csekk, vagy szezononként 2-3 10,000 csekk a rendszám miatt, ha a motoros rendőrok megállítanak...?
Megvolt az első
Én E30 kupét hajtok lassan 10 éve.
Lehet.mi kellene?