Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te most miért hozzám fohászkodsz
Van egy XL-em kékpen jóárasítva megkaphatnád, ha jó rád, ha nem akkor majd tavasszal. De minden képpen jó lenne ha mikor erre jársz benéznél és próbálnál majd egyet.
Lekötelezel!
Világért sem akarom rontani a Pohi üzletét, de nekem van egy Spidi kesztyűm eladó! Gyorsan kellett, ezért megvettem augusztus végén, de nekem nagyobb a kezem. (L-es USA)(9 EUR) Ha kell, akkor 10.000-ért vihető!
Drága jó istenem kérlek adj sok eröt hogy tudjak sokat dolgozni sok pénzt keresni hogy egyszer majd egy ilyenre cseréljem le az Fzr-t .
Köszönöm hogy meghallgatsz .
Szia Pohi!

Jó,hogy benéztél ide.
Tavaszra szükségem lenne kesztyűre,mert az egyém megadta magát.A mostani,"L"-es volt,de Arlen Ness.

Kék fehér kell majd.
Gyönyörű Vigyázz rá, mire eladod lesz rá pénzem vagy 2-3 év múlva
Nándikám
Szerdán tudom feltenni a képeket.,melóból.
Örülök, hogy újabb oldaláról ismerted meg a motorodat! Személy szerint messze elkerülöm a Kaloring, Kakucs, kecskeméti gokartpálya és hasonló helyeket! Gondolj csak bele, 50-100 euróért szinte bárhol mehetsz és ha számításba veszed az egyéb költségeket akkor beláthatod, hogy azzal a tíz ronggyal nem sokkal vagy beljebb +ha egyszer sikerül esni egy igazi nagyot akkor legyen már a közelben orvos! Én szeptemberre terveztem sok-sok pályázást, de sajnos csak három nap jött össze. Ha van kedved szombaton eljönni a P.ringre, akkor kérek egy nagyobb utánfutót és a szállításra a vendégem vagy!
Hello chriss.!

Alaposan lemostad, az biztos!
Mivel festik az idomokat a motoromon gondoltam, hogy a 2006-os matricáit teszem fel rá, de senki nem tudja legyártani pontosan. Úgy döntöttem, hogy airbrush-el festetem rá és ehhez kérném a segítséged! Ha készítenél mondjuk 3-3 db közeli képet több szögből a két oldaláról és elküldenéd nekem a nandor@ketszeri.hu-ra, azt nagyon megköszönném!
champ 2010
ment mail
Rodnan!Ma voltam a Kaloringen, egész jó volt.Kezdésnek ideális meg 2500ft egész nap.2 nél feljebb nem kell kapcsolni néha 3.Végre lekopott a majrécsik.
ok rendben
Az előrejelzés jót ígér, szerelő csókoltatja az ötletgazdát, de lesz motor is, úgyhogy szombat reggel 8-kor kávé a Máriónál!
Stardesign lesz. Helyszíni fiz megy, 100-110€. Gumi szerelés megoldható. Ha nem esik én megyek.
Amen.foleg ha sz@r a szine
Olyan instant.3az 1ben :-)
7 en belecsaptam a lecsoba.most is melozom.:O nem felejtettem EL
Ja én is így kezdtem a csajozást
Ugyanmár miket mondasz! Igazi férfi nem olvas használati útmutatókat, hanem magabiztosan tönkreteszi az első készüléket, majd a garanciába kapott újnál már rájön a lényegre. ;-)
Használati utasításban van idézem :bekapcsolt guminyomásmérőnél a lézerrel megcélzod a szelepet mikor megvan a kis led zöldre vált lassan közelitessz a lézer iránymutatásával a szelephez ha letérsz a helyes irányról a kis led pirosra vált törekedni kell arra hogy a szelep megközelítáése közben a led végig zőld legyen mert csak igy érhető el bedokkolásnál a megfelelő mérés
ha valakit érdekel 58.000-ért viheti,szerintem baráti ár!(mármint az idomokat!:)
A szombati Pannóniát meg tudom oldani, legfeljebb visszaszerelem a pályaidomot. Mobilról netezek, ami lassú! Megnéznéd,hogy ki a szervező és mennyi az annyi ill. van-e helyszíni fizetés!? Te leszel? Vagy legalább a gumis? Kéne cserélnem egy elsőt...
Mai nap meglepetése: Fővadász haver beugrott egy kávéra. "Nézd b...meg, megint milyen haszontalan ajándékot hoztak nekem! Ez ezmiez? Digitális guminyomásmérő lézerrel? Az mire jó?" Arra,hogy nekem add! Bár a lézert én sem értem,hogy a ledes lámpájáról már ne is beszéljek...