Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerdán esetleg Euroring? Megyünk egy páran Kaposvárról olcsón bohóckodni. Úgysem voltam ott két éve és akkor is összetörtem az R6-ot...
Csütörtök de H.ring tuti és a vasárnap ha nem esik ok
Nekem jó bármi, de aki meg tudja oldani az szerintem gondolja át a pénteket, mert napsütést, és 20 fokot mondanak!
Rendben, akkor BAH OMV 11h. Én kitartanék a vasárnap mellett,bár az idő tényleg nem v.mi biztató. Ha mégis péntek, akkor kénytelen leszek csütörtök délután is pályázni és éjszakára bekéretőzni a 21 éves szöszi egyetemista lányka lakásába! Na majd csak kibírom valahogy...
Nekem a péntek bajos! Dolgoznom kéne...
Részemről oké! Csak ne essen...
Csütörtök Hringre sztem kimotorozok.
...éjjel érkezem...
Szerintem a BAH csomópont jobb, mert ismertebb, és ott az omv. De nekem mind1.
Mit szóltok amúgy a péntekhez? Mert arra a napra minden fórumon jó időt jósolnak.
érkezek=érkezel
Üdv mindenkinek! Csütörtök H.ring ok. Vasárnap ha nem esik, akkor 11 órakor az Alkotás úti Shell kút? AmtbrusZoli, Photonic, találkozzunk az M7-en v.melyik kúton! Zoli,ha úgy gondolod, jöhetnél Kaposvár felé és tőlem mehetünk egyszerre akár hárman. Na? Ha időben érkezek, akkor jut neked is tejbedara! ;-)
Szomorúan és csalódottan közlöm ,hogy szombat-vasárnap megint eső lesz! De ha mégse akkor én megyek!
Valami könnyen megközelíthető helyet kellene találni!
Csütörtökön ki jön Hringre?
Az idő úgy néz ki jó lesz.
Meg nem hoztak adatokat nyilvanossa.
Akkor a vasárnapi talit megbeszéltük?
Pest, hol, mikor, ki?
Ma motorozok megint. Bp környékén vki?
Műszaki változás lesz? Mert úgy látom, a 09-10-es megy tovább.
piros 2011es szeria,+van kek es fekete,a sarga Kenny Roberts SP,a feher lehet csak fake
Rendben!
Köszönöm a válaszod!
Akkor a hátsót cseréld le valami pálya cuccra.
Ha teljesen kezdő vagy akkor előre 2-2,2 bar hátra 2 bar megfelel szinte bármelyik gumiba. Nem ezen fog múlni.
Az első conti race attack, a hátsó dunlop sportsmart.
Pontosan milyen gumi?
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni, hogy 2005ös r1-nek akarnám beállítani a megfelelő guminyomást pályára (Euroringre). Milyen guminyomás lenne megfelelő?
Sportgumik vannak felszerelve.
A segítségeteket előre is köszönöm!
plusz használt és uj idomok megmaradt készletbol 02 03 r hez olcsón
02 03