Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap euroring, Vagy szombaton pannónia?
Arra várhatsz jövő júniusig sajnos
10 fok felett már minden adott egy jó kis naphoz
Kaposvár 7:30 -1C. Naná,hogy kitoltam a motort a garázsból! 31 km, a teteje 260 km/h volt... Jihhááháhá de nagy baromság volt. :-)
írtam e-mailt és még nem kaptam választ! nem muszáj ide írnod írjad az e-mail címemre de kiv vagyok h mennyit kérnél a motorodért hátha megegyezünk!
.....és így ment el,pihenni,....
+10C :-)
Én Ferodo-t használok. Elötte elkoptattam 2 szettet ebből is, ezért bátran ajánlom a márkatásaknak.
nekem nincs mivel elhasználnom, nincs R1-em.. :) 9-re tuti nem fog lemenni, nemhogy megvennéd most míg akciós :)
Én kivárom míg le nem megy 9re

Miért nem használod el? Nem olyan rossz betét.
ezen a héten és jövő héten 13ezerért elvihető, utánna visszaáll 15 ezerre:
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Szabadnap...
Nem jön valaki hétfőn euroringre? 16 fok, szikrázó napsütés, akciós nap. Mi kell még?
Megoldódott! Örök hála!
Én találtam egy videot, ez 2003 R1-hez van. Meg egy leírást 2005-höz.

Control Functions Mode
1. Turn the key to "OFF".
2. Push and hold the "SELECT" button.
3. Turn the key to "ON", and then release the "SELECT button after five seconds.
4. Push the "RESET button to select the desired brightness level.
5. Push the "SELECT button to confirm the selected brightness level. The control mode changes to the shift timing indicator light activity function.
6. Push the "RESET button to select the shift timing indicator light.
7. Push the "SELECT button to confirm the shift timing indicator light. The control mode changes to the shift timing indicator activity function.

Activating
1. Push the "RESET" button to select the desired engine speed for activating the indicator light.
2. Push the "SELECT" button to confirm the selected engine speed. The control mode changes to the shift timing indicator light deactivation function.

Deactivating
1. Push the "RESET" button to select the desired engine speed for deactivating the indicator light.
2. Push the "SELECT" button to confirm the selected engine speed. The control mode changes to the shift timing indicator light brightness function.
Sziasztok. Még új vagyok itt. Egykis segitségre lenne szükségem.
Van egy YAMAHA R1 -em 2005-ös. Aksit kellett cserélnem és azóta a válltást jelző lámpa 7000 környékén villan, hogyan tudnám fentebb vinni úgy 10000- 12000 környékére?
Remélem tud valaki segiteni. Ellőre is köszönöm a segitséget.
Ez tetszik nekem!
Oké!Gondolkodok a gátlon,ha kell szolok.
Jól felszerelt bár a lengővilla alá felkötegelőzött valami rontja az összképet
Szerintem fel lehet mivel szétszedhető de lehet szineringeket meg egyebet is cserélni kell benne jobban jársz ha nézel másikat vagy veszel hiperprót v öhlinst használtan vagy 10+postáért adok egy gyárit ami kb 100kmet volt fenn a mocimon mert az első egykerék után mikor letettem beszitált az eleje egyből lecseréltem hiperpróra szal szerintem a gyári nem nagy kaland bár van akinek jó én nemszeretem.köszi a képeket hétvégén szerelek
Mit szolsz ehez a paripához?
primo1@freemail.hu
lökj 1 mailt azt majd oda irok,bar a 7en sokat melozok,de majd szoritok idöt
Nekem más a váltókar.Remélem hasznát veszed a képeknek.Nem tudod,hogy a gyári kormánytelot fell lehet e tölteni új olajal már csak súlynak van fent.