Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tomcat!
eladó a képen látható 2005-ös r1-es idomok eredeti újszerű állapotuak, 2 oldalidom, 2 alsóidom, tankidom, plexi, farokidom plussz az alatta lévő idom. más nincs! egyben 100 eft. 0620/992-4528
még mindig eladó idomjaim vannak olcsón uj és használt 02 03 r1 hez plusz 20 ért egy zsir uj soha nemhasznált PC
Én elvittem egy szakihoz.
Ha átlagos testalkatú vagy pár perc alatt belövik.
Én Simontornya közelében lakok. Most melyik farokidom van a motoron? A Gyári vagy a pályaidom? Pályáztál vele amúgy? Minden extrával együtt adnád? A sérülés tényleg nem volt vészes ahogy látom! Találj ki egy árat hátha megtudunk egyezni mert amúgy tetszik a motorod!
köszi, és a futóművet hogy lehet jól beállítani?
találtam valamit, de hátha van egyszerűbb megoldás is
http://www.kaffer1.eoldal.hu/o...
teso........tettem fel neked valamit a csajos oldalra........
Akkor jó, már kezdtem aggódni a testi épségedért!
Kb.10mm marad
Nem-nem,a látszat csal.
Tegnap toltam fel a szimeringvédőig.
Azóta meg csak max,tologattam a placcon
Hogy van beállítva az a futómű, hogy felénél jobban nem ül össze az eleje?
Igen, a legfontosabb a gyakorlás és azt biztosan a pályán szerzi majd meg. Én csak igyekeztem összefoglalni amit eddig vettem és hasznosnak ítélek, döntés pedig több vélemény alapján biztosan könnyebben megy majd!
Apropó holnapi nap. Nekem annyira tele lett a tököm az idei időjárással, hogy a motort leadtam a festőknek és megy nemsokára téli álomra. Ha már ott vagy megtudakolhatnád, hogy terveznek-e 2011-re Yeti Race-t. Lehet, hogy az elvonási tünetek győznek és februárban kiviszem csak ne kelljen megint havat lapátolni...
Én soha nem veszek újat, a szarrámotorozott gumikon teszem meg a legjobb köreimet. Mikor már úgy tűnik le kéne venni akkor még mindig tapad rendesen és lehet tépni neki. A 211gp egyetlen hátránya hogy kell neki a jó futóbeállítás. Ha az nincs 10 kör alatt szét lehet tépni egy új gumit. Na meg a guminyomás is fontos. Cserébe elképesztő tapadás! Idén csak ilyet használtam (inkább a slickjét), egyetlen egyszer tettem fel egy Pirellit. 2,5mm mélységnél levettem azt kidobtam, és ment fel a D.

Brian árul ilyet, most is van pár jó vétel nála 20e körül. Csekkold az apróban. "Zsákbamacska helyett....." a szlogenja És igazat mond
Igen, Dunlop 211Gp -ezt már ajánlották, ez biztos jó.
Hol lehet ilyet occsót kapni, érdemes ebből újat venni?
Dunlop 211Gp, Gp Racert ajánlanám. Vagy Pirelli Diablo Supercorsa.
Az első biztos a gumi lesz, aztán szép lassan a többi.
Gumit hol, milyet érdemes venni?
vitatkoznék a fontossági sorrenddel.
1. pályagumi
2. gumimelegítő
3. sok pályanap
4. mégtöbb pályanap
5. qrva sok pályanap
aztán jön a többi sallang

Apropó!
Holnap főnix a pannónián
sopron,tolnaban csak simontornyat ismerem

utolso kep az mar veteli extra
Konzerválás
köszi
Ok küld már át lécci sesmesben