Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azé remélem a benzinkúton volt a 197km .Örülök hogy javul a kezed me vasárnap ha jóidő van lehetnél felvezető a lepence gpn még sosem jártam ott. az lessz a szezonzáró mocizásom.
Remélem lesz tali. Dunakanyar fasza. Viszont Lepence kiesik már, mert már nyálkás, a fák miatt nem szárad fel rendesen, meg tele van levelekkel. DE! Ott van nekünk a 11-es, ami viszont jó (Szentendre, Visegrád, Esztergom), Esztergomnál mehetNÉNK Dobogókőre (de sztem az is szar), így viszont átmehetünk Párkányba, ahol visszafelé a 2/A visszaverethetünk, ami az ország legjobb motoros útja! Ez kb. 200-250 kilcsi a Bp-i talitól. Economy Fighterek 1 tankkal is lenyomják!
Észrevettétek, hogy Yami szép lassan kitolja 3-4 évre az eddig bejáratott modellcserét? Indult a 04-05-06-al, ahol a 06 csak egy minimális műszaki "facelift-et" kapott, aztán kijött a 07-08, ami műszakilag sokat változott, de a pacek nem sokban különbözik (persze pont annyira, h semmilyen alkatrész ne stimmeljen a 06-omról...), jött a BB 09-10, és most a képek alapján a 11 ugyanaz lesz, max majd jön a hangzatos duma motorvezérlés áthangolásáról stb... Szóval fix 3 év eddig, de ha a 07-08-at az RN12 frissített Béta verziójának vesszük, akkor az a széria 5 évet (!) volt kint. Az R6R-nél dettó. Kijött 2006-ban, aztán 08-ban megújult (pacek is majdnem ugyanaz, a belső változás is csak marketing bullshit) 09 után, a 2010-es megint ugyanolyan. Mondjuk a recesszió miatt érthető, meg valszeg nem csinálnák ha nem fogyna így is. De miért ne fogyna, hiszen a 04-el olyan stílust hoztak (rókaszem, dupla kipu az ülés alatt, kék műszerfal, stb...) ami a legszebb ezressé tette. Az R6R pedig a legszebb sportmotor szerintem. Úgyhogy hajrá Yami, sorozatban a 4. is Yami lesz. Ez még jövőre marad, aztán hüpp-hüpp barbatrükk big bang.
Jó motor az RR, csak steril. Én is mentem már vele, ami az alatt a 30 km. alatt lejött, hogy erős, viszont alul az R1-nél használhatatlanabb. 1-2ezerrel később eszmél (a sajátommal összehasonlítva, ami eltér a szériaállapottól) Viszont űrtechnika van benne, és kb. annyiba kerül, mint az új R1. Viszont semmilyen érzést nem váltott ki belőlem, nincs emócionális hatása, mint egy R1-nek, úh marad a Yami.
Volt téma a fogyasztás vmikor. Mai adat. Tele tank után, 153km-nél gyulladt ki a sárga lámpa, és 197km-nél állt meg a motor. 153km-ig nyelezés 1-2-3-ban, de max 220-240, de átlag inkább 160-180 (no kerekezés, mert a csuklóm még nem bírja), a sárga lámpa kigyulladása után max. 150-160 kmh,és max. 8-10e-nél elváltogatva.
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Le akarom cserélni a hűtővizet, de mivel még sosem csináltam ilyet, ezért szeretném ha valaki kiokosítana hogy mit hogyan kell. Mi a menete a dolognak? Hol kell leengedni, hogy kell újratölteni, hogy kell légteleníteni stb. Milyen fajta és mennyi fagyállót vegyek hozzá? A piros színű alu kímélő kell? Előre is köszi a segítséget.
Jó mocizást mindenkinek használjátok ki a jó időt!
Rodnan!Jó euroringezést én most indulok az Adriára.Szombaton jövök haza remélem lesz tali vasárnap majd érdeklödök nálad sms-en. Nem leszek net közelbe.Dunakanyar környéke jó lenne.
Dobj egy telszámot és csörögjünk ösze email az adatlapomon
Akkor majd a ringen találkozunk!
Lenne pár kérdésem, pl, hogy mikorra kell odaérni, hogy kell fizetni, mit kell tudnom még?
Vagy holnap olyan 12-13 óra között az OMV kúton(82-es ut.)
Megyek egy Cseszneki kört
Remélem jó idő lessz.
Szia nemnagyon mert szegedről indulva kecskemét Bp a terv de kecsó után összetalálkozhatunk ha vasárnap van a menet ugyse autópályán megyek mert uncsi
Gondolom ismered a 67-es gyorsforgalmi szakaszát Somogybabod és a Balaton között. Na ott mentem a S.babod-viszpusztai elágazó közötti egyenesben. Ott már ez is kellően necces szóval a kérdés nyitva marad. Neked sincs túl messze a boglári szalon, úgyhogy menj el feltétlen és próbáld ki! Ami biztos,hogy az R1-et egy szimpla R6-nak fogod érezni utána...
Ma elérhető vagy?
A Bajor is csak 299ig mér vagy 300+ is?
A találkozóra úgy látom péntek romlik, vasárnap javul!

http://www.idokep.hu/
Emlékeztek a régi kérdésre! Megy-e az R1 5.-ben 299-et? Kipróbáltam ugyanezt az S1000RR-el és az is "elvérzett" 292-nél...
Köszönöm a betéteket, sikerült a próba
eladó r1 fékbetétszett
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Szolnok útba esik neked Tomcat?
Kaposvárról megyünk úgy 8-10 motorral csak a délutáni pályázásra. Kezdésnek ez is bőven elég lenne neked! (velünk is lesz több kezdő) 9h-kor indulunk a Shell kútról és Dunaföldvár felé megyünk a 61-esen szóval be is tudsz csatlakozni a csapatba. Ha jönnél (és tudsz is jönni ) akkor hívj fel holnap és megdumálunk mindent! Idén szinte minden motoros programomat elmosta az eső, de ezen a héten jó az idő úgyhogy engem hiába is várnak a munkahelyen!
Yamaha YZF-R1 2007-08 pályaidom eladó. Ára 30.000 Ft
Azt hittem,hogy eltűntetek.Rodnan te mész szerdán az euroringre?Néztem én is 11000ft egész nap.Ez nem rossz ár.Nekem jó lenne kezdésnek.Jó lenne a találkozó időpontját kitalálni,hogy úgy lehessen készülni.
egész héten meló csak csütötökre birtam magam szabadra rakni.de nektek jó gurulást aztán vigyázz a vasra me hétvégén tali meg csütörtökön is