Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként fenn vannak a superbike oldalán.superbike
Ambrus Zolinak van ilyen, ha kell küldöm a számát!
Látod, mennyire képben vagyok!? Majd figyelek keddenként.
Hali all. akinek ilyen pp lábtartója van 04-06 r1en(én most vettem és szerelném fel) dobjon már egy fotót a fék felöli oldalról hogy a munkahenger meg a fékcső hogy áll mert nállam valami nem stimmel
Szia!
Ha a superbike magazinra gondolsz, akkor az keddenként megy minden héten a sportklubbon. Egyébként az Oncsik a műsorvezető nem a Lövey Ádám.
Nőre, motorra számolatlanul! ;-)
Köszi szépen, látom van mire költenem
Aztán remélem, ha kész lesz, nem azzal kezdem, hogy odaverem...
bazmeg, ennyit még sosem írtam
Legfeljebb a saját véleményem tudom leírni, mert nem ismerem a vásárlási szokásaidat és az igényeidet!
1. rövidebb áttétel (feltéve, hogy még a gyári) nem pénz, max.5.000 Huf egy első lánckerék. Nekem van egy -1-es feleslegben, tökéletes állapotban. Ha kell, akkor neked adom csak írj egy címet! Ha a sokak által tutinak tartott -1+2-t szeretnéd, akkor elég venned egy szimpla -2-est előre, ez majdnem u.a. (-1+3-nak felel meg) csak nem kell hátsó lánckereket is cserélned.
2. fékek, Ferodo Racing (van ezen belül is vagy öt fajta) a boltos majd segít választani, de NE a szinterest vedd meg, mert az a tárcsát is elkoptatja hamar. Ez kb. egy húszas, nekem a szerelőm veszi talán a Bárdi Autónál.
3. kormánylengéscsillapító, na itt már az új kontra használt kérdés felmerül. Szerintem van időd, úgyhogy keresgélj a neten, pl. itt az Apróban! Parádés áron találsz akár Öhlins-t is és a nagyok szerint nincs is ennél jobb, de vannak más nagyon jó nevek! Pl. Hyperpro, ExtremeTech, LSL, stb... Kínálat van szarásig, én nem adnék 150-et egy újért. (50-ért is kapsz)
4. sportlégszűrő újonnan 20-25, nekem K&N van, állítólag jó!
5. Power Commander Ágónál 80.000, beszereléssel, beállítással, teljesítményméréssel együtt fizettem 120-at. Szerintem megérte! Ha találsz esetleg használtat, de bizonytalan vagy akkor hívd fel nyugodtan Ágót, segítőkész nagyon és már számolgathatsz is. Más is foglalkozik P.C.-vel, de valami oknál fogva szinte mindenki Ágohoz megy. Szerinted?
6. lábtartó, ezt aligha találsz használtan! Egy valamire való meg vagy 80 ropi. Én vettem a DanGer-től egy Valter Moto konzolt 17-ért és négy különböző helyre tudom máris szerelni a lábtartókat. Ez még mindig nem a tuti megoldás, de sokat javít az RN-12 kurva alacsonyra szerelt lábtartóin és az ára nem egy eget verő összeg +utcán is kényelmes marad, ami azért gondolom szempont neked is!
7. gumi, ebben mindenki mást mond. Új hypersport-nak nevezett utcai gurigák vagy használt slick-ek vagy utcai mintás versenygumik? Neked, nekem még nem ez lesz a szűk keresztmetszet 2011-ben és egy év múlva úgyis tudni fogod már a tutit! Én veszek újat is, meg használtat is, de ez valószínűleg csak a szangvinikus jellememnek és változó vastagságú pénztárcámnak tudható be...
Remélem segítettem és jövőre is megmarad ez a nagy lelkesedésed!
Ja köridőmérő! Keress vissza itt egy Szayer Géza nevű srác elérhetőségére, ha nem találod, akkor megírom. Tervezett egy infrás köridőmérőt, amit 15-ért árul és tökéletesen megfelel, sokan használják.
Melyik oldala lett fényezve, vagy a teljes motor? Képek vannak a sérülésről? Magyarországi vagy külföldről behozott motor? mikor lett forg. helyezve?
tolna megye. te?
Hol lehet ezeket a dolgokat beszerezni, milyet érdemes venni?
Tavaszra rendbe akarom tenni a motort ilyen szempontból.
Szép nagyon a vas! 2.5M min.
Ott néztem először, de egy héten belül nem találtam, ezért kérdeztem. Ezek szerint más sincsen rátapadva a képernyőre.
Húúú jól néz ki ez a gép!
orszag melyik reszen vagy?
faridom az gyari,de volt 1 versenyidomom es abbol csinaltam ülestakarot.ules helyere van felcsavarva.
nem tudok arat mondani,azt sem tudom mit vennek abbol az összegböl
írj ide egy árat, hogy mennyit kérnél érte!
de akkor miért cserélted a farokidomot le ha csak karcok lettek?
itt 1 jobb kep
igen 10km/h val eldobtam,karcolasok miatt,semmi nem volt törve
baleset miatt lett fényezve?
6ezerkörül van,gyari idom de mar nem gyari szin,ülespup versenyidombol lett keszitve
port.hu

sosem botlottam bele,marmint a musorban
Gyönyörű a motorod!