Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azé kell a vazelin mint lentebb irták élő börre mert igy nemfáj a kengurunak meg a disznonak meg a marhának ha felhúzod
Múltvasárnap nemte jöttél visegrádról szentendrefele be BPre rövidgatyában?
Jó az kettőnek is!
Annyira megy?
Köszönöm én is a válaszokat!

Üdv.
Kicsit perverz vagy, ha a bőrödre húzod a kengurut
Jóccakát!
Nekem élő bőr van. Kicsit nehéz magamra húzni a kengurút, mert néha harap, de 200 felett már megnyugszik. De jó, h szólsz, akkor majd előtte bekenem fehér vazelinnel, oszt kussoljon. Nah, tényleg megyek, sziasztok.
Nekem, mikor vettem a ruhát, azt mondta az eladó, hogy vazelinnel kell kenni, élő bőrre fehéret, a halottra, meg sárgát!
Gyógyszertárban lehet kapni.
Egy haverom olyan helyen dolgozik, ahol gyártják a Mercik, és a BMV-k üléseit, ott kérdezte meg az öreg szabászt, mivel lehet ápolni.
Azt mondta, hogy parafinolaj a legjobb rá.

Szóval lehet próbálkozni
Faszt pofázok ennyit, olyan vagyok, mint egy picsa. Be is fejeztem. Gúdnájtmájkölnájt!
Postáz!
BAH csomópont, OMV. A Balatonra vezető oldalon van. Akkor mondjuk fél 11. Még azért szombatig sasoljuk az időt. Engem ha hidegebb van az nem zavar (+ 5 kiló rajtam, ami színtiszta...öööö...khhhmmm...zsír), esőben visznont nem megyek sehova!
Hát én is így vagyok,hogy,olvaszt a f@szom.
Csak felejánlották,...ingyé,...és nem akartam leszólni a cuccot.

Ha postáz a motorline,akkor f@sza ha nem akkor szopi,pár ezer huf-es tételér nem megyek fel.


Köszönöm a választ
Akkó kimondom a frankót vasárnap pöstön r1 tali 10-11között az x-y kúton mindenki erre gyurjon vasárnapi motorosok is gyüjjenek me hát vasárnap lössz. na mentem dobok egy pálinkát aszt aszok
Te Nándi! Nem akarod elküldeni már a beígért bónusz óriás pizzzzámat? Éhes vagyok. A szöszke is hozhatja tőlem.
De nem ragad annyira, így sokkal könnyebb leszedni a farokidomról...
Én vettem ilyet, nekem nem jött be, ugyanúgy ledobja, mint a többit:(
Motorosboltokba pl/ biker store/ árulnak 2000ft/tégely viasz a kezedre kened a kézmelegtől felovad annyira hogy a ruhát betudod kenni vele nekem3szezont birt egy tégely
Olvasztana a faszom viaszt a 400k-s ruhámra. A viaszt gondolom azért mondták, mert vízlepergető, és impregnáló, de megnézem, h fog utána kinézni a ruhád. A spidi cucca is tartalmaz viaszt, úh baszakodna viasszal a picsa.
A spidinek van egy szettje a ruhákhoz. Egy tisztító folyadék, egy krém, egy rongy és egy szivacs van a pakkban, 3000 HUF a Motorline-nál. 2 tisztításra elegendő, és nem is ajánlják, h többször használd egy szezonban. Én ezzel nyomom évek óta, és tökre bevált.
Hi brada!
190 km. volt kb. mikor hazaértem, nah mondtam most megnézem mennyit megy el egy tankkal. Elmentem a Moszkváig, visszafelé kb. 1 km-re a garázstól elkezdett rángatni, majd 500 m-re megállt. Otthagytam a faszba, hazacsattogtam egy kannáért, aztán ennyi. Kezem jobb, nem zavar menetközben, de estére elkezd fájni a motorozások után. Kerekezni még nem nagyon megy, mert nem tudom csuklóból tartani, sztopi meg végképp kiesett már idénre.
Sziasztok!

Ki mivel szokta télire,lekezelni a ruhájját?
Nekem hoztak viaszt,de ahogy néztem azt közben olvasztani is kell,ami szerintem elég nyűgös.
Uh brada most nézem mit irtál jó a másik útvonal is csak mennyünk mááá mááá mááááá máááá nekem 11.00tali lenne jó addigra odaérek pöstön bárhova
Kinek ígértem MOL dynamic láncspray mintát? Ha lesz tali, viszem.