Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szépnek a szép a motorod! Mennyi km van benne? gyári idomszett ez amúgy? az üléspúp miatt kérdezem mert ilyet még nem láttam.
nagyon nem akarom eladni,ha jo ajanlatot kapok akkor megalmodom,
Emberek! Három éve ugyanaz a TV csomagom és most fedeztem fel, hogy van SportKlub! Meg tudnátok nekem mondani, hogy milyen gyakran/mikor van a Lővey Ádám műsora?
ja bocs én már egyből sportmotorba gondolkodok... Azt nem tom...
Hol vagyok én az S1000RR-től!? Az egy verseny ABS külön lyuktárcsával a hátsó keréken is. Én a K1200S-re kérdeztem, ott nincs viszont pont ezért kalibrálja újra minden indítás után az első pár méteren.
Az S1000RR /55te jön ki nem?
Ahogy látom, lélegzetvisszafojtva várja mindenki a választ!
mennyiért adnád el?
Holnap valaki akar kerülni egy szezonzárót?
Ilyen az ember, amikor fital és esztelen... :-)
Sziasztok.
Egy komoly kérdésem lenne R1 2008 as műszeregységét hogy lehet állítani, mármint a felvillanó váltófényt eltolni 11000-13000 es fordulat közé, mert lemerült az akku, és 6000-7000 között felvillan, kicsit nagyon idegesítő.
Köszönöm még egyszer, vagy esetleg tudtok egy linket ahol le van írva?
Sziasztok. Pohi szokott még beírogatni ide? Szeretnék kérdezni tőle egy-két dolgot 02-03-as R1-ről. Vagy ha valaki másnak is ilyen van/volt az ittlévők közül és van kedve válaszolni pár általános kérdésre akkor írjon légyszi.
A bparti lányokkal semmi bajod nem volt, hacsak a csőlátás nem, ami miatt nem vetted őket észre. A baj hmv-i lánnyal lett, nemde?
(minden nézőpont kérdése, nem igaz? ;) )
Csak benéztem, zuhanyzok és megjáratom a biciklit :)
Én meg '96-'00-ig H.mvhelyre jártam udvarolni. Uszkve 500km oda-vissza. Mi bajom volt akkoriban a balatonparti lányokkal, pedig Fonyódon laktam...
Az a BMW első emelője! Tök haszontalan, mert nem tudom kinyitni tőle az ajtót. Szívem szerint kidobnám, mert csak a helyet foglalja és különben is rossz Feng Shui a zavaró tárgyak őrzése az otthonban, de kurva drága volt...
Gondolom az újszegedi fűrdőre gondolt.
Én 98-ig Szegeden laktam.
Aztán jöttem a munka után...
az a hátsó kerekes motortartó kütyü elég furán áll vagy fexik
Hello!
spyke kétrészes bőrruha 54-es + diadora xtreme bakancs eladó!
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Szépen lemosva. Már csak egy kis idomcsavarozgatás és kész a csajozós külső...
Vicccs vót na dobok egy páleszt oszt mc aludni
Miféle parkolóba? Én Szegeden csak a Kárász utcát ismerem! Ott van a sarkon a Meki! A robogókat meg imádom! Ott legalább nem zavar össze a sebességváltó, meg a helyén van a hátsó fék is! Messze van még a tavasz mi!? ...a rosseb egye meg! Legalább van idő gyűjtögetni pályanapokra...
"Nehogymá robogózzak" gyere ki a parkolóba Pizza Boy
Jó az a 65 Szeged belvárosában egy full megrakott Ivecoval...
Én is kacérkodom a gondolattal, hogy az áruszállító kettesgolfra felakasztom a köridőmérőt és csapatok egyet a fürdő előtti parkolóban.
Régóta van egy 250-es MZ-m.(lehet, hogy már írtam róla tavaly is) Még be sem volt indítva az utóbbi években, de lehet, hogy a télen rendbe rakom. Nehogymááá robogózzak!