Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

0 0 r1 hez zsir uj pc eladó 20 e huf ért érd reeeman@freemail.hu
Én is a vasárnapra szavazok.Mert lehet,hogy szombaton érek csak haza horvátból.
Az időkép statisztikákat számol, és megzavarta a sok eső, azért tolja mindig a jó időt, mire odaérünk, mindig esik...
Az időkép.hu jó időt mond a hónap hátralevő részére ,sőt... Viszont a Köpönyeg.hu esőt mond jövő hétvégére.... Most legyen okos az ember...
Én is vasárnapra szavazok bárhol bármikor csak ne essen . Nem fog
Azért jó a Pest környéke, mert egyrészt horizontálisan az ország közepén van, másrészt sok jó kanyargászási lehetőség van (Lepence, 2/A, Dobogókő, stb...), harmadrészt az egyéb program lehetőségek is hatványozottan jobbak, negyedrészt kb. ugyanannyira van mindenkitől. Hogy szombat, vagy vasárnap? Amelyik nap jobb idő van, ezt már jövő szerda magasságában tudni fogjuk.
ja azt még beszéltük hogy szombat vagy vasárnap legyen! Részemről a vasárnap lenne jó ,szombaton 12:00ig dolgozom...
Nekem oké... És a 11óra is rendben nekem kb 1,5óra Pest nem is kell korán kelnem!
Én is jelentkeznék a találkozóra, szerintem a helyszín valahol az ország közepén legyen!
Na olyanom nincs.
Nekem megfelel bármelyik nap 11h körül gyülekezzünk!
Bp. és innen megtámadjuk Lepencét. Nah?
Hogy merre legyen a tali azon gondolkodtatok már? Gondolom legyen egy hely ahol összegyűlünk , duma , motormustra stb... Utánna meg , közös gurulás! tippek ,hogy merre?
TomcatR1,Zema,Zema cimbi,Photonic,AmbrusZoli,Rodnan,Csaba,... folytassátok!
Ember '78 nyara óta bikinis lánykák közt tengetem az életem minden nyáron. Itt még az Elton John is "meggyógyulna"! Szóval megyek/megyünk, mert igérni azt nagyon tudok, addig pedig kitalálom a megoldást is.
az is eredményes ha egy hétig szeded .
csak ne kevejem össze a hashajtóval...
nyomassál vízhajtót
Mellesleg jövő hét közepétől jó időt mondanak. Nekem jó a hétvégi tali, egy másik egy R1-es cimbim is jönne. Ne legyél meleg, tedd magad szabaddá!
Hogy tudok egy hét alatt lefogyni 5 kilót?
köszi, majd írd meg a számlaszámod mailben, a postaköltséget természetesen állom!
Nem voltál specifikus! Kommunikációs tréning helyett is pályáztál mi!? Örömteli, hogy újra nyeregben! TomcatR1 felvetése a találkozó, nekem még bizonytalan, de lehet,hogy ketten is megyünk. Hová is? Remélem nem Mátészalka!
Na mi van humor herold? Jövő hétvége, akkor tali, hol-mikor?
Tegnap csapattam egy 300 kilcsit. 9 hét után érdekes volt azért.
Felhívtam, megvan. Írj egy postacímet a nandor@ketszeri.hu-ra és holnap feladom!