Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok az már 2fő
Én is benne vagyok!
szept 25-26hétvégén jó idő lessz csinálhatnánk egy eregy talit mindeggy hol lesz én ottleszek. utánna már felejtős mert okt 1el kivonatom és elteszem télire
Helló koma azé 23áig ne szedd le me beregeltem de.gyorsba gyere te is oszt megyünk egy jót meg jöjjön mindenki aki tud aki meg nem az is
eladnám idomgarnitúrám 58.000ft!30-5050942
Gyere te is 23 -án a Hringre!
Addigra talán nem esik
Esni fog! Urak! Lassan lekerül a pályaidom a motoromról és újra szép lesz. Ha v.kit érdekel, akkor eladom 25.000 Ft-ért. Nem szép, de hasznos főleg a kezdőknek, hogy ne járjanak úgy mint én!
Hétvégén azt terveztem ,hogy megkerülöm bringával a balatont ,de ha akartok motorozni egyet akkor elnapolom!
Mentél is vele?
Közel két hónap szünet után ma már motoron!
Igen, lehet nem te voltál, csak a motort láttam, téged nem:)
És annak a motornak arany volt a felnije, meg a te ülésed is egyedi, lehet, hogy az index zavart meg:)))
Hy

Ezeka képek 2 éve készültek,akkor még a gyári indexem volt.

Nem voltam ma a Mátrában,....melózok
Ezeken a képeken még a régi indexed van:)
Ma láttalak a Mátrában, családdal voltam.
valaki gurulast keszthely fele?
hali! eladó hiányos eredeti idomgarnitúra yamaha r1 , 2005-ös évjárathoz , a következők: oldalidomok, alsóidomok, farokidom, a farokidom alatti idom, tankidom, plexi, minden eredeti gyári és újszerű ! a képen látható fényezésről van szó. fix ár 100 eft. 0620/992-4528
A [22084]hsz-t aarox79"barátunknak"szántam.
Ugyanis ha Én először belépek egy helységbe vagy bárhová,akkor
szoktam köszönni(így neveltek)és utánna kérdezek.

A románcos tavasszal kibontakozó témához nem sok közöm van,sőt.....semmi.

Nem nagyon irkálok egyik topicba se,...beszélgetés szinten nincs mostanság rá időm.
A motorom épp és egésséges,ígyhát ezzel kapcsolatban sem tudok ide írni.
Az R1 talit meg majd szervezétek.

Én az elmúlt három évben minden évben feldobtam a témát,...mindenki nyűglődött(köztük Én is),mert volt akinek a hely,volt akinek az idő nem volt jó.
És már 2010 szeptembere van,....idén se lessz belőle semmi.(szerintem)De ne legyen igazam.
Csak eszembe jutott egy tavasszal, a szemünk láttára kibontakozó románc v.mi vadmókus meg mittoménmárki között...
Mi van veled, tényleg nem sokat írtál ide az utóbbi időkben!?
Ha tudok egy dátumot, amire már legalább négyen leszünk egy helyen motorostul akkor azt megosszam veletek? Értem úgy, csatlakoznátok egy páran!? (Az érintettek egyetértésével természetesen!) Összefuthatnánk és legalább azt meg tudnánk dumálni, hogy ki s hogyan rakja el télire...
Mi van?
Milyen centifuga?
Benéztem oda! Bocs, se te se a mosógépenkúró....
Mivan, a mosógépenkúró mátraiak már nem állnak szóba veled!?
Sziasztok,Birkák!
Az előző R1-emmel nem volt sermmi gond, de azt hiszem következőnek megpróbálkozom a CBR-el mert ez már túl sokat szivatott...
Leégett a gyári tekercs és 2x az újratekercselt. Most veszem a 4. fesszabályzót . Vmi megoldást tud vki? (2002 R1)
holnap lehet gurulni,ez a lenyeg
Mi van? Én így sem értem!