Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jo a gugli fordito mi?
Yamaha felvett egy Eugene Laverty aktuális World Supersport címversenyzővel való megállapodást, hogy hozzákapcsolja a Yamaha Sterilgarda World Superbike Teamet a YZF-R1 Marco Melandri MotoGP lovas mentén az 2011 megérik
Yamaha has signed a contract with current World Supersport title contender Eugene Laverty to join the Yamaha Sterilgarda World Superbike Team on the YZF-R1 alongside MotoGP rider Marco Melandri for the 2011 season
Nincs véletlenül közöttetek aki EZT a gépet árulja?
Eladók a következő cuccuok:

Goldfren féktárcsa R1 07-10 (Új): 40.000Ft/pár

Karbon kuplung és generátor védő R1 07-08: 20.000Ft

Fejidomtartó konzol R1 07-08 (gyári): 25.000Ft
Múlt héten jónak bizonyult a döntés és vasárnap mentünk egy kib...ott nagyot.
Újra ugyanaz a dilemma, mint egy hete ilyenkor. Szombat reggel -esetleg a csepegő eső ellenére is- utánfutóstul, motorostul elindulni és további 20.000-et belenyomni egy bizonytalan pályanapba vagy tudomásul venni, hogy megint sikerült rábaszni egy előre kifizetett pályázással és nézni helyette egy másik időpontot. Estig kitalálom, de még a meteorológiai oldalak is tök mást írnak, szóval nem könnyű. Ha van esetleg egy haverod, aki ráér és befér a motorja az Ivecoba, akkor szívesen átadom a helyem -persze ingyen- és a kérdés megoldva. Idén még mindenképpen szeretnék menni a H.ringre és az okt.7 is be van írva a naptárba, úgyhogy nem az utolsó alkalmat szalasztom el.
Használd a keresőt, olvass vissza, milliószor ki lettek már ezek tárgyalva.
Sziasztok! Kinéztem egy 2002-es R1-et. Mit kell tudni erről az évjáratról, van valami tipushibája?
Reggel 7,30 körülcsörögjünk össze hogy egymásmellé tudjunk parkolni vagy ha hamarabb odaérsz a baloldaladon foglaljál helyet egy iveco 35c11el megyek
Remélem, de biztos ami biztos ufon viszem kettesgolffal. Szóval megyek mindenképp, csak feltöltök egy-két filmet a telefonomra,hogy ne unatkozzak. ;-)
bocs rodnan=Rodnan
Szeged a napfény városa most 22fok van jó idő megjött az uj láncszett oszt le is cseréltem a megyek bejáratom mert szombaton jó idő lessz igaz rodnan
Addigra leesik a hó ha így hül a levegő... Tegnap 14°C volt nálunk nappal! Reggel kb 8! Amúgy ha jó idő lesz akkor részemről oké! Viszont akkor zema megint kiesik... Én azt mondom fussunk össze minnél elöbb amíg jó idő van utcán ,aztán ha még októberbe is lesz jó idő akkor felőlem mehetünk a ringre!
okt. 7-én P.ring? Vagy kinek mikor?
a kipuf nekem se E szabványos ,nincs is hangtompítom! A gumim pedig Metzeler Ractech K3... Kis gumidarabkákkal a szélén...
Én is ilyenre készülök jövőre. No index, no rendszám, no rendszámvilágítás, no katalizátor, no E jel a kipuffban. Talán mintás pályagumi lesz, ami utcán is használható, de az se biztos.
Igen. kb. 10 nap múlva már igen. Addig meg úgyis eső van.
Ma műszakizott a motorom! Indexek ,rendszámtábla világítás ,macskaszem ,katalizátor nélkül... Sport dobbal... Frissen pályázott gumikkal... Ment is a nézegetés hogy milyen a gumi. "Ezzel meg mi történt?" 12000HUF
Srácok nagyon elkanyarodtunk a találkozó témától! Ha már a pályán nem jött össze ,akkor az utcán valameik napsütéses hétvégén? Mielött leesik a hó... Zema ha pályán nem is utcára oda el tudsz jönni nemde?
pl.,de van vagy öt fajta pályakörülményekhez, választhat mindenki a saját igényei szerint. A kuplungot komplett cserélem, akkor már ne zörögjön. A gyári max. 20.000km-ig marad csendben.
Oké,..értem
Hi!

Még nem, de ez az én hibám, mert nem kerestem, nem írtam címet...
Szia Zema

Jópár hónapja irtad,hogy szükséged lenne légszűrőház boritásra,mert a Tied elrepedt a sok kerózástól.
Akkor Neked igért valaki ingyen(nevet nem irok)

Megkaptad,elküldte az illető?