Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A Ferodo XRAC-ra gondolsz?

A komplett kuplungod cserés, mert ha csak a lamellák, az azért nem kerül ennyibe.
Valaki ilyet már vagy esetleg hasonlót...?
Nem azért, mert enélkül nem élet az életem, de 53.000km van a gépbe és még az eredeti kuplung. Az ősszel csere mindenképpen és az eredeti is belekerül ennyibe. Mondjuk ez olasz...
Általánosságokat legyetek kedvesek mellőzni, tényleg az érdekel, hogy utólag beépített csúszókuplunggal már találkoztatok-e/ próbáltátok-e!
Zema! Ferodo Racing? Nekem full gyári a fékrendszerem, ezzel a betéttel. Ago ráült és "hűb..meg milyen fék van ezen?", pedig talált néhány apró hiányosságot a vason, de ez tetszett neki! ...és még a tárcsát sem eszi meg!
ez jobb mint a gyári. (marketing szöveg)
Sajna nem kell a fékkar, beszívtam a vásárlást mert letörték a fékmunkahenger beömlő műanyag részét, használhatatlan a fékmunkahengerem
Nem.
Gyári kell.
Jah, megvan a fékkar, meg pár csavar, meg kell nézni, h melyik kell neked.
Gyári első fékbetéteket szeretnék kedvezményesen! Erősen kedvezményesen... Vki?
Bontó.
Arra gondoltam!

Majd elmegyek én is a mekibe, csókolomsegítheteknagyobblehetnek', oszt majd én is jól megszedem magam!
Hát ha tudnád...! pfff.
Szevasz Pred, mizu?
Babával mivan? Nem sír már ha meglát?
Idén mennyit voltál pályán? Crash után összeállt a gixxi?
Valaki esetleg 2000 es Yamaha r1 hez gyujtás+exup elektronikát tud-e valaki!Minden megoldás érdekel!
Konkrétan egyszemélyes endurance csapat voltam. Mentem 30 percet majd 10 perc szünet és újra 20perc(aminek a tizenvalahányadik percében lett a zúzda)
Segítséget kérek Yamaha r1 2000-es évjárathoz kellene a gyujtás elektronika száma+az exup vezérlö száma!Köszönöm elöre is!
Jól hozott a Mekis reklám...
és a bankárok gondtalan élete....szeva zema!
Pénz, siker, csillogás, hálivúd...
Van már a garázsban egy pályamotor meg egy K1200S BMW! Ez így pont jó nekem!
Rodnan!Neked jó lenne pályamotornak lenne egy utcai meg egy pálya gép.Nálam elférne a garázsba csak nincs lovém.
Most néztem, az endurance-on lenyomtátok a Bitteréket!
Mondjuk ők el sem indultak, pedig a képek alapján ott voltak.
Szóval jobban szerepeltetek, ennyit pedig megér egy görbe lábtartó nem!?
Megnéztem, ismerem!
akkor 23 án gyere, én akkor akarok menni!:)
06 30 5050942
Jah, és én valszeg kimegyek 29-én, de a pályára nem megyek fel, mert a kezem azt még nem bírja. De ha jó idő lesz kimotorozok.
Vedd meg ezt, mert arra, h felvedd a csapatást, pályázást, és elkezdj videókat vagdosni arra tök jó. Én egy minidv-s (kiskazettás) digit. kamerát használtam sokáig (kb. 15-20-ért veszel használtan bárhol), tökéletes volt, jó képe volt, egy baja van, hogy relatíve nagy, és nem tudsz hasalni, mozogni tőle. én ezért adtam el. Mivel most magas a dollár (vagyis szara forint), így nincs jó ajánlat, és egy GoPro Motorsport Wide Hero HD-t vettem, mikor még 180 alatt volt az USD. A kamera kurva jó, HD-s (720, 1080), kicsi, vízálló tok, rengeteg féle rögzítési lehetősége van, adapterek hozzá, nagylátószögű, halszemotptika is van hozzá, szóval fasza. "Békeidőben" 60-ból itthon van, most 80-90. Sztem vedd meg ezt, de ennél jobb képet csinál egy minidv-s kamera (annak még az az előnye, h kazettára rögzít, ergo a rázkódást nem érzi meg), csak az meg nagy, és macerásabb felrakni. Ezt a kis szart meg bárhova felragasztószalagozod. Ha erősödik a forint, akkor meg vegyél egy gopro-t, mert sztem annál nincs jobb sportkamera.