Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nem nálunk hanem Sárvás és környékén néztem... Amúgy vasránapra tényleg jobb időt mondanak... Ne menjünk akkor?
Az hogy nálatok esik az nem jelenti azt hogy ott is esik. És ez fordítva is igaz. Előrejelzések semmit nem érnek. A köpönyeg szerint vasárnap napos idő lesz, míg az időkép szerint komoly eső. Ezt 10:52kor néztem. Most mi az igazság?
Hát nem! Néztem több oldalon is és mind esőt mond ,bár az egyik azt mondja hogy csak du. fog esni...
Ha reggel nem esik én elindulok aztán majd ott meglátom hogyan tovább... addig is
Eladó yamaha r1 07-08-as fékrendszer
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Alkatrészenként is.
Nem valami fényes a helyzet
Úgy néz ki esni fog...
Én mindenképpen megyek! Jártam már úgy, hogy nagy esőt jósolt és nem mentem el(pedig be volt fizetve), aztán meg szép idő volt.
Persze volt már fordítva is.
Hát futót már szereztem ,de ha esik akkor én kihagyom a pályázást... Úgyhogy antieső táncot járok!
Legalább nem süt a szemünkbe a nap! Én amúgy már szombaton szarrá áztam, amikor esőben jöttem Dunakesziről Kaposvárra. Össze is ment az egy hete vásárolt Spidi kesztyűm, de majd csak bejáródik újra...
Hát nem mondanak jó időt szombatra....
Legalább egy légyszíves b...meg! ! !
Avagy futón viszed és autóban alvás ingyé' de mostanság hűvösek a hajnalok.
Szerintem a parkolóban nyugodtan hagyhatod éjszakára a motort. A parkoló végén van egy étterem és ott kell keresned a Máriót. Én tavaly béreltem tőle egy éjszakára szobát és talán 8.000 Huf-ba került reggelivel. Tudsz előre is foglalni (palyamotorozas.hu-n nézd meg) és akkor tuti van olcsóbb szoba, mintha ott helyben kérnéd!
360 km, ha jól néztem, az oda vissza 720, meg gondolom ott is megyek 280 at
az már 1000:)))

Nem akarom futóval vinni, mert, akkor kelhetnék 3 kor, lehet lemegyek egy nappal előtte, és ott alszok valahol.
Ebben kellene segíteni, mert olyan helyet keresek, ahol valami zárt biztonságos helyen tudhatom a motort.
Bocsi Moszt=most
Moszt értem haza tényleg király csak ne essen remélem 1db hátsó gumi elég lessz egész napra
baszki most nézem csak hogy milyen messziről jössz... Bő 300Km! egy sörre a vendégem vagy!
Jön valaki Szolnok felől, mert csatlakoznék!
gyere el ha tudsz legyünk minnél többen... Már évek óta irkálunk ide fel ,személyesen meg semmi...
Az istenek szeretnek! +1 óra
Aztán mé' vette el az a jóember a forgalmidat és legfőképpen miért nem adta vissza? Minden gyári a motorodon kivéve azokat a lábtartókat, amitől nem vagy hajlandó megválni! Vagy a vágott slick nem tetszett neki? Komolyan mondom, ezeknek a Pécs környéki rendőröknek nagyon elmentek otthonról, Tomi is rábaszott, most te is... Ha legközelebb arra járok meg sem állok aztán lesz ami lesz...
Legalább a számítógéped jó ismét!
Majd gondolunk rád, aztán ha túl vagy ezen a herce-hurcán akkor gyere egy mesedélutánra!
nem igerem mert supermotora akartam menni
A felniket átvenném ,amúgy nem tetszik...