Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondoltam, hogy nem tökéletes....tudsz ajánlani valami elfogadhatót?
Bohóckodni jó ennyi pénzért. És ha abból indulsz ki, h ez egy lightos vacsi ára a pároddal, akkor meg szuper ajánlat.
De ne várj tőle csodát, én láttam videót amit ezzel csináltak, nem egy gopro HD minőség.
23-án jön valaki a Hungaroringre?
Még idén mindenképpen akarok pályára menni, jó volna, ha nem egyedül mennék!

Valaki ismeri ezt a kamerát:
http://www.bestdigital.hu/mini...
Nem láttam a hirdetést, de sejtem, hogy miről van szó! Ha érdekel, akkor linkeld be (mobilról netezek éppen és ez túl lassú) és adok infót! Sz.tem 400.000 alatt is vihető, ha az amire én gondolok.
Valetudo!Van elérhetőséged?
Rodnan!Fent van a hasznaltauto.hu-n R1 2004 ár 630000ft papír nélkül.Kaposvár
Már mehetek a paripával hétvégén Pécs Orfű fele tekeregtünk össze is szedtem megint egy bírságot.Még meg se jött az elöző.Most bepotolom az elmúlt 13 évet.Elveszik az ember kedvét az utcai motorozástól.Nem merek már belépni Baranyába, rá vannak katanva a motorosokra.Olvastam a hozzászolásodat a pályanapról,remélem jó volt.Most mentek a h.ringre?
Nem kell az neked! Legyen csak minden gyári a hatósági műszakira. Mi van veled, eltűntél nagyon!
A kormánytelo nem eladó külön? Úgy se fizetik meg.Van helyette gyári.
ja bocs, 1.190000
ha érdekel valakit szóljatok!5000km-el!
Az Owner manualban 95-öst írnak minimumnak. Aztán azt írják, hogy ha kopog vele, akkor keress egy másik kutat és ott tankolj.
Szóval elvileg 95-ös elég neki.
Mindenesetre ha érezhető a különbség, akkor átállok a jobb benyára.
95-öst használok. Nekem megfelel, és a motor se panaszkodik.
Helló Mindenkinek!Van egy pár állítható fék és kuplungkarom MT01-re!Azért ide írok mert MT01 topic nincs!Ha valakit érdekel nálam talál.Az apróban fékalaktrészek között megtalálható az elérhetőségem!Üdv:Ramirez
Én minimum 98ast tankolok! Shell-100 ,Mol-99 ,Minden más-98... Több haverom viszont 95öst tankol és oktánszám növelő tabikat használnak.. Én nem próbáltam ,de azt mondják jó és olcsobb is! Amúgy ez nem a lóerőkről szól hanem a ideálisabb égésről... Halgatsd meg 95össel ,4000nél csavard rá majd csináld ezt meg 100assal...
Sziasztok ha valakinek van eladó r1-e szeretnék cserélni 2004-től értékegyeztetéssel.Nekem van egy vtr-em.Ha valakit érdekel csere szóljon.Csak jó állapotú érdekel.
Itt a link az enyémről:
http://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/honda_vtr_1000_cser
e_r1-4035192
A gyár is legalább 98-ast ajánl.
Alacsony fordulatról kigyorsításon nekem a 95-ös ömv-vel néha csörgött.
Hali!

Használt már valamelyikőtök RN12-be prémium benzint?
Volt érzékelhető künönbség a "normál" benzinhez képest, vagy csak mentális lóerőkből lett több?
mi a sz@rnak?
törött kezzel?
inkabb ragaszd az autora
Az ok hogy útközben nem esett de remélem a ringen is tudtál mocizni mert úgy intéztem szentpéterrel hogy ne essen szombatra lehet hogy esni fogvalahol az országba de Hringen nemfog
Bazz véletlen sikerült a linkre kattintva meglátod a csodát
itt olvasd el mivan benne a lap alján van www.palyamotorozas.com/viewtopic.php?f=50&t=456&sid=6ce0fbbb89157290cfa
b1370dc506cb6&start=15link ha minden igaz belinkeltem vagy mégse
120 euro / nap, nem semmi, kicsit sokallom, mi van ebben benne?
Fent vannak a fotók a pályamotorozás.hu (bár csak a versenyről) meg a Pan-photon is...
Hát jobbulást és csak annyit hogy ne eröltetsd mert az én vállam is meg lett szegelve tök szép és jó volt kivették a szeget azt mondta a doki hogy nyugodtan mankózhatok vele erre most kb 2cmre lejjebb van mint a másik! A szalagok még nem voltak megerősödve és megnyullottak! Úgyhogy csak óvatosan a tornával és rehabilitálással...