Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

win this
azt adhatod nekem a kiallitasi (2009) 204-2006os helyett
es miert vette el?
h ring vagy pring?
Rodnan!Legyen jó időtök.Jó motorozást.Én most rohangászok a forgalmim után,kifogtam egy köcsög rendőrt Mánfán ugrott a forgalmim .Egy jó pályanap ára bíztos lesz.
Én a h.ringen még nem voltam ,de én is ez hallom állandóan...
Hát a Hring egy nagygáz nagyfék nagygáz... pálya. Én nem szeretem. A pannónia szerintem ezerszer élvezetesebb, nem is beszélve a rendezvények közti szinvonal különbségről.
Picit gonosz, de van benne v.mi! Nekem mondták is pénteken,hogy "Látszik,hogy a Pannónián tanultál pályázni!" Technikás részek nagyon oké, gyors szakaszokon meg minden alkalommal elbukom az időt. Majd belejövök, bár nekem már fontosabb a biztonság, mint egy két túlvállalt féktávon megnyert másodperc.
Ők nem nagyon járnak a pannóniára, az nem megy nekik
Ahogy hallottam, ők kiütötték egymást a legutóbbi R szérián...
és a pösti H.ring koptatókkal mi van?
Én csütörtök este tudom megmondani, mert aznap du. megyek dokihiz. Elvileg leveszik a gipszet, és megnézik mennyire tudom már terhelni, kell-e műteni, stb... Ha rendben van, akkor megyek.
Barni fiammal a garázshoz vezető ajtó előtt...
Photonic, Revenger, Rodnan, Zotyo41, még v.ki?
sziasztok akkor szombaton hányan leszünk? Ki tud jönni?
Mondjuk 45 milláért( 45.000KHUF) még az a két moci is beleférne

Viccet félretéve, majd télen fognak kelleni nekem hasonló dolgok.(most nem tellik rá).
Akkor ezt vehetjük nemleges válasznak azt hiszem.
Zotyó41,

Igen.. hogyne... és még adunk mellé egy másik Yamaha R1-et (2007) meg plusz ajándékként színválaszátssal egy null kilóméteres Yamaha R1-et (2010).
Beszerelve, beállítva?
Eladó használt Power Commander Yamaha R1-hez (2007-2008). Ára 45.000KHUF
Yessss
Teljesen egyetértek veled! Nekem jó a három fős csapat, így mindenki tud menni mondjuk 2x20 percet a verseny alatt (vagy amennyit mennyit bír). Zema van kedved csatlakozni ha bírja a kezed? Szerintem simán elég lesz neked a délelőtti szabadedzés tanulni és ha jól olvastam, akkor Zotyó41-gyel már ismeritek is egymást.
Ok, regisztráltam szombatra én is! V.mikor olvastam a fizetésről, de most nem találok róla semmit. Szóval nem gond az Euro, de utalni csak forintot tudok on-line, euróhoz már be kell tipegnem a bankba.
Szóval a kérdés, hogy kinek hova küldjem a lét!?