Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://koponyeg.hu/jatek/qhr41...
Megköszönném, ha rákattintanátok:) Hátha sikerül:) Köszi
Regeltem szombatra...
Gyertek 09.11én hringre svéd szervezésében egésznapos motorozás jó idő lessz én má befizettem
Igen megjavult,azóta már mentem vele vagy 200km-t
Délután 4 után felőlem eshet akár. De vasárnap reggelre száradjon fel! Majd estére megint eshet. Amúgy meg addig még 3szor változik.
Hát én kihagynám! nekem a szabadedzés bővel elég... amúgy néztétek az időjárást? 2mm csapadékot mondanak mindkét napra. Remélem tévednek...
Még annyit azért hozzátennék, hogy teljesen kezdő pályázónak nem javasolnám az endurance-t, mert ilyenkor a leggyorsabbak egyszerre vannak a pályán a leglasabbakkal és az bizonyos szint alatt veszélyes móka.
amúgy ki milyen csoportba lesz?
legyen szombat! Bár elvileg dolgozok szombat de. de majd megoldom... Regeletetek és utaltatok vagy majd csak a helyszínen lesz csengetés?


Az Egedi Sanyi és becses társai, na Ők kurva gyorsak, én csak próbálkozok normálisan körbemenni, és ritkán ugyan de sikerül.

Egyébként ráérünk csapatot a helyszínen is nevezni mikor már tudjuk hogy pontosan kik a csapattagok. Én 3 fős csapatra szavaznék, és nekem mindegy ki mennyit megy.
Részemről a szombat és a vasárnap is oké, leszek mindkét nap!
Reggel kávé a Márionál aztán meghányjuk-vetjük ezt az Endurance csapatot is!
Szóval adott egy kezdő, egy szerény (de évek óta ott köröző ) lassú, egy apukásan magabiztosan közepesen motorozó (jómagam) és egy kurvagyors (nekem a 2:10 már az...) srác. Érdekes egy felállás az biztos, de tőlem legyen mondjuk "R1 fórum Racing Team" vagy "Faterok motoron" avagy bármi csak húzzuk már a gázt gyerekek, mert az idén kurva keveset voltam pályán és már nagyon mennék! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !
Mondjuk kilenc óra múlva a H.ringen leszek...
Én is szombatra regeltem, legyen szombat!
Én is kezdő vagyok, versenyzünk az uccsó helyért
Ha tali a ringen akkor inkább szombat. Be lehet ülni mariohoz, ráadasul nem kell haza sietni
sziasztok nézegettem a Szept. 04-05.ei nyílt napokat van még hely bőven... azt mondom vasárnap üssük ott össze a talit! aki csak tud jöjjön és ne aggodjon senki nálam nem fog lassaban menni egyikőtök sem! Szigorúan kezdő csoport!
Bezony! De hol és mikor? Nekem bármeik vasárnap jó! Szóljatok...
Sziasztok!

Elnézést a zavarásért, de megmaradt 1db D.I.D láncszettem 2003 előtti R1-hez. 530ZVM2 lánccal (legerősebb) és gyári áttételű lánckerekekkel. 41.000Ft-ért vihető.

Érdeklődés, info, és további termékek itt.
helló ha beragad az Exup az okoz erővesztést alsó tartományban de az nem magyarázza a kormolódást! gyorsan vidd el szervízbe...
Ja és első féklámpakapcsoló is érdekelne..
Zema, sikerült megnézni a csavart (meg a fékkart)?
Illetve neked vagy valakinek nincs első fékolajtartálya kis összekötőcsővel és tartólemezzel?
H'ola!
Hát vmit találj ki h'ombre, jó lenne talizni végre!
És ott majd kitámasszam egy fához? Vagy vigyem a hátamon a hátsó emelőt?
Lámpák is kikötve stb
Vagy levigyem ufón?
szia!köszi a segitséged!de böven elég a 275 csak nem tudtam mire vélni a 2motor közti különbséget hisz ugyanaz a 2 kivéve az évjáratot!szoval nem tudtam hogy rossz motort vettem vagy mi lehet a baj!egyébként motorszerelö vagyok de erre én sem tudtam mit mondani!gondoltam itt sok a tapasztalt ember segithet föleg kitérve az r1 re!motorozni meg én is inkább a hegyek között szeretek oda meg nem kell 200 se de az sajna itt békés megyében nem sok van!bár a 7végén volt szerencsém eger környékén motorozni!
baratunk