Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minden ok
iden en is keveset gurulok,de ez van

bike megjavult remelem!?
Hey mister !
És?
Nekem slick, nuku index, nuku rendszám, E jel nélküli kipuff.
R1 talira gondolsz?
Nekem az kilőve. Jelen állapotában a gépem nem felel meg a közúti közlekedés szabályainak(többek között nincs rajta kitámasztó).
Ettöl az évtől nem dolgoztunk ausztriában,így most itt lakok Enying mellett Szabadhídvégen!
Veled miuság?
Sziasztok!
Olyan egyszerű kérdéssel fordulok hozzátok, hogy a 99-es paripához létezik-e egyáltalán magyar service manual? NEM TALÁLOK!
Egyszer már valaki felajánlotta, hogy lemásolhatom a 2001-esét, de Balcsira nem készülök mostanában!
Különben meg nem elég a 275?
Én 275-el még nem is mentem a vassal. 250 fölött is csak 2-szer.
Egyszer talán megnézem hol a vége, de ez a része a motorozásnak nem izgatja a fantáziámat.
Attól lehet gyengébb a motorod. Az USA-ban ha jól tudom 91-es a legjobb benzin, nálunk meg ha jól emlékszem minimum 95-ös oktánszámot ír elő a gépkönyv.
Szóval valószínűleg más-más gyújtástérképet tartalmaz a vezérlés.
Hy all

Látom pörög a topic

Jövő csütörtökön elvileg lekerül a gipsz,
Tali?
Már egyszer írtam, h ebben itt nem valószínű, h érdemben tudunk segíteni. Írj a power commander topic-ba, keresd Ágót, vagy hívd fel! Ő ért az elektronikához. Méressétek meg a motort.
hat en sem lattalak sopronban
sziasztok!még mindig a 2 motort hasonlitgatom és annyit kideritettem hogy az enyém amerikai piacra készült!az enyémben 5pw 21 es a computer a tesoméban 5pw 41!valaki tudja esetleg hogy lehet e emiatt az erökülönbség?esetleg cseréljem meg a computereket?
Senkisenemakar szept 4-én Endurance csapatot a Pannónián?
ja ja! az idén amúgy sem sokat mentem a géppel!
Nem emlékszem már rá mert két éve vettem! de kb 100dollár
Szia!
Mennyibe állt meg a lámpád?
Az a lényeg hogy ok a gép van még egy kis jó idő veretni
Köszönöm, délután szétszedtem,kitakarítottam a legegőszürőt. De nem is ez volt a baja,hanam az,hogy kitekeredett az alapjárati állító csavar (meg gondolom a gyertya) összeraktam mentem vele egy karikát és azóta jó!
Kösz pajti rajta vagyok az ügyön
Vagy üzemanyag körul keresgélnék ott is a szürőket átnézni mert ha hidegen magy akkor amig az autómataszivató mükszik addig jó utánna üzemihőfokon gatya. szerintem de nem vagyok szerelő csak tipp a ahver járt igy 04-06ossal hogy kannázott és a tankba volt egy szürő eltömödött és nem akart menni .
Szerintem nem vészes! 10.000km-t tettem meg ezzel a szűrővel!
De nem kizárt hogy az a baja!
légszűrő tiszta?
Vegyél integrált hátsólámpát az ebay-en!
Nekem is az van és ott vettem!
Sziasztok!
2005-ös r1-en, oldalidomot és felniket szeretnék festetni (Budapesten).
Tud valaki egy jó címet?
Előre is...