Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegyél fel egy pályagumit, szereld le a tükröt, regisztrálj a kezdőbe, aztán húzzad neki.
Nézegettem már, az elmélettel tisztában vagyok, a gyakorlat hiányzik még, meg egy két jó tanács
ne tévesszen meg senkit ez az idomgarnitúra,ezt márciusban vettem,ha ismerős lenne valakinek a motor,az-azé akitől ez a gari. lett!:)-na ezt jól megaszondottam!
vannak fenn képek,ha visszanézed a fórumot 1oldallal hátrébb,meglátod.
én a második vagyok,március óta 500 km-ert mentem vele
Ennek a motornak nem te vagy az első tulaja, ugye?
Eladó holmik talán...
Ahha megnézném ha lennének képek róla.
Annyiért jó is. vannak róla képeid h mien állapptú?
Ha egymás felé mennek, akkor egy idő után távolodik...
nézd meg az enyémet.
mikor marad el? 2009 ben? 2010ben? de hogy mar jövöre is?
ÉS ha egymás mellett mentek, távolodik?
Mert megfelelő lánckerék kiválasztásával egy SV1000 is megy a 115 lovával 300-at - óra szerint,
Ezért kell fenntartással kezelni a Youtube-os videókat is például. Ott az R6-ok is megfutják a 300-at.
A 150 lóerő kevés a 300-as tophoz. A 275 kb. reális.
Ki mondta, h elmarad a tali?
Én egy vmit kértem, h szeptemberben legyen, mert akkor tudok motorozni. 4-5-6-an már vagyunk, úh miért maradjon el? Olyan úgysem lesz, h mindenki ráér, akinek meg nem tetszik, vagy nem akar bandázni, az ne jöjjön. Nem is értem. Mindenki motorozik, akkor nem hiszem, h egy napot nem lehet találni, amikor mindenki egy desztináció felé motorozik el...
www.palyamotorozas.hu www.pannoniaring.com
Sajnálom, hogy elmarad a találkozó...
Pályázás is érdekel, csak még sosem voltam.
Ha segítenétek kicsit, hogy hogy is működik ez, akkor valami kezdő csoportban én is beneveznék.
Regisztráltam 4-5-re együtt! Közepes csoport, versenyekre benevezve.
Jöhet a jégeső!
Szia!

Az érdeklődés igen alacsony, úgyhogy kénytelen leszek más módon megszabadulni a maradék árutól! Persze szívesen venném, ha lennénk egy páran és a későbbiekben mindenkinek akadna egy-egy "haver" bármerre is jár az országban, de úgy gondolom, hogy 5-6 érdeklődő esetén ez nagyon erőltetett lenne.
Önző módon inkább a tutira megyek és szept. 4-5-re odaköltözöm a Pancsiringre. Még az is előfordulhat, hogy pénteken megérkezem, mert akkor meg Full-Gas szervezés van (ha jól tudom).
Endurance-ról dumáljunk, nekem lehet, hogy összeáll a tavalyi csapat, de ők nélkülem is jók szóval ez nem lehet kizáró ok, hogy összehozzunk egy R1-es 3-4 fős csapatot!
Szega
Most vett pár napja az egyik ismerősöm 22000 km-rrel,2005-öset
1250000-ért.
köszi. mielött irtál találtam egy két oldalon de 1.1-1.2 környékén is volt néhány és nagyon szép állapotban.
1.5környékén találsz
Csá. Érdeklödnék miaz ára egy 2005-ös R1 nek. Ami jó állapotban van, huszonpárezer KM-es. Jah meg hogy valameikötök nem ad-e el egyet ? CsaK INFÓ miatt kérdezem.
Ha jól emlékszem, akkor ezt már kérdezted a nyáron. Volt azóta fékpadon? Így nem jutsz előre!
mondjuk hasonlitsatok ossze a gumimereteket es az atteteleket is.
meg hogy melyik motor mennyit forog ugyanakkora sebessegnel (mondjuk 130nal, vagy 260-nal (ahol lehet...))
Hi,

felajanlom palyamotor epiteshez, egy kis egyengetessel jo lehet a celnak, hogy a gyari megmaradjon tartalekba.
kis penzert, es akkor nem kerulgetem a garazsban..