Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sikerült megnézni a csavart?
sziasztok!valaki ha tudna segiteni megköszönném!van 1 2002 es r1 em már az injektoros ezüst fekete!hibátlan állapotu sérülésmentes gondos gazdátol!viszont olyan problémám van vele hogy 275 nél többet nem akar menni!nem tudom hogy baja van e vagy valami folytás van benne!annyit tudok hogy behozott motor és a hofokjelzöje is faihrenheitben van megadva!tesomnak ugyanilyen van csak 2003as magyarországi az is ezüst fekete és gond nélkül akassza az órát!299!mi lehet a gond?
Sziasztok én is mennék a talira! Nekem a 20-21-22.ei hosszú hétvége is jó lett volna ,de részemről a Pancsi is rendben van!
És mit csánálok kint a törött kezemmel?
A csajodat szórakoztatom?
He hónap jössz ki
Akkor is csak fényképpel!
Mér ha muff lenne jobb lenne mii is meretlenül is...
okés, előre is köszi.
Megnézem este a csavart, holnap jelentkezem!
motorradban 3990-re mondták a fékkart.. Csavarral együtt 4ezret is megadok neked :)
Fékkar biztos. Csavar is volt hozzá, de azt nem tudom, h elkallódott-e... Nézz körül mennyiért van, mennyit ér neked, aztán odaadom.
hát nagyon nem jó az ár :) Természetesen nekem ingyen is megfelel, szóval Te mondj árat. Fékkar is van meg csavar is?
100,000.
Ha nem jó, mondj árat!
hogyé?
Van.
Igaz, h 06-osra, de ugyanaz 04-08-ig.
Yamaha R1 07-08-as fékkart és fékkar tartó csavart keresek..
Ismeretlenül? Sok sikert...
Sziasztok!

Ha megy valaki vasárnap Brno-ba, szivesen csatlakoznék max 3-5 fős csoporthoz.
majd szeptemberben
peace van
No igen, elég szar lehet végignézni amint pár egyén fölgyújtja ,szétveri....a járművet ........ja és köszi!
A zene az nem rossz én a videóban bemutatottakkal nem értek eggyet azt hittem annak szól a duda ez egy félreértés volt amúgy hepi bördéj
puha vagyok én a kötekedéshez
A félreértések elkerülése végett...... benike nekem külde ezt a klippet mert tudja milyen zenei stílus áll hozzám a legközelebb és nem véletlen... "szülinapköszöntőszépgesztus"mert ugyanis aznap öregedtem egy évet Tehát ha téged ez érzékenyen érintett akkó bocsesz...........
Te most kötekedni szeretnél? Nem vagyok vevő rá!