Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bocs,elba...tam,másik kép!
tudom nem ide tartozik teljesen,de azért feldobom, meg kell válnom tőle,bár nem így terveztem,szerintem érdemes megnézni,a legfonosabb a km.valós!a többit telefonon!
Háhá
Suzuki GSXR 600 asom volt, azzal ugy kellett, hogy 1 esbe 12000, gázt visszaengedni motorfék, és újra gáz, ennyi, és emelte az elejét.
Az elv hasonló szerintem, így nem próbáltad mondjuk 2 ben?
Nagykirály! Én szerkesztettem, ki is hozták 3 nap múlva
Te meséld már el mé jó az hogy egyesek dolgoznak hogy legyen egy kocsijuk motorjuk vagy üzletük és akkor jönnek az ilyen köcsögök akik sokat szivtak este és leamortizálják ötperc alatt amiért a másik lehet több évet keményen dolgozott .te mitszolnál ha odamenne egy ilyen kis faszkalap a mocibdhoz és meggyujtná összerugdosná meg rádobna egy kukát akkor is trombitálná örömödbe mert én levágnám a lábát és a kezébeadnám .nem birom az ilyen köcsögöket akik másnak direkt kárt okoznak
Na ezt így ebben a formában még nem próbáltam! Másodikban 8-9000 környékén egy igazi parasztgáz aztán már csak kapaszkodni kell! Bőven gyors nekem a 180 km/h-s érkezés is, szóval nem váltogatok. Mégis csak van határa mindennek...
Majd elfelejtettem! Köszi! Ha az Erdősék adják hozzá a nevüket, akkor valsz. nekem is jó lesz.
Kerültek fel új minták az oldalra. Szerkessz magadnak saját pólót, 2-3 nap alatt ki is hozzák

www.motoros-polo.hu
elsőrecsak annyira kuplungolsz hogy kirugózzon csumára a teló utánna mikor összeült az eleje és kezd kirugózni akkor kihasználva a rugóerőt kuplungal felveszed időzités kérdése de müködik főleg gyengébb mociknál előnyös ahol nem veszi föl egyből az elejét igy behintáztatva müködni szokott
Mi az a duplakuplung, hogy kell csinálni?
110-120között duplakuplungal feljön de inkább vedd fel 2 be és válts fel menetközbe 3ba csak hanyatt ne basszon
Mármint gázról.
Elemeli az lehet, de nem tudod felvenni.
Nem.
Semmit nem lehet felvenni 3-ban széria áttétellel, vagy -1-el.
Szerintem nem, én húzgálom neki, de csak egy kicsit veszi fel max:(
Az elektronika leszabályozza szerintem...
Szevasztok!
2004-es R1-et ( elöl -1) 3-ban pusztán gázra fel lehet venni kerékre?
ja aug utolsó vagy szeptemberi hétvégék a jók
11-es R1-ről van már vmi hír? A gülüszemű big bang széria megy tovább?
Pancsira bármikor menni akar az ember, honlapon csekk hogy ki a rendező telefon vagy emil. eddig mindig volt hely és szinte minden nap van verseny.
Road and Ride évi 4 alkalom. ennyi. Meg néha külföldi szervezések.
A H-ra ezért nem járok. Ott nincs verseny.
Ringen miért nincs ilyen sűrűn? Ott még hozzá is tudnék tenni.
Szept 4-re én is keresek csapattársat. Amit én garantálni tudok az a 12-14es körök.
Hi!

Nekem aug. utolsó hétvégéjére veszik le a gipszet, úh addig nem megyek sehova, próbáljuk meg arra a hétvégére, vagy utána szervezni, mert én mindenképp elmennék! De ha nem, akkor max veszek egy gsx-r-t, azok tuti megvárnak...

Endurance-ban benne lennék, de még sosem mentem a Pringen...

Köridőmérő:

Szayer Géza: 30/3987609
http://www.generalmechatronics...

Sokkal jobb, mint a gpchrono, gpt, meg ezek a csillivilli szarok, és mivel magyar, a srác nagyon lelkiismeretes, cseréli ha gáz van, frissíti a szoftvert, stb... jeladó nélkül 15, jeladóval 20. Scan funkciós, meg csomó okosságot tud. Nekem bevált.