Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

posta 500 forint előre utalásos rendszer van mivel ha a beszállítómmal telefonos egyeztetés után feladja nem tudom visszaküldeni ha ki van fizetve és nem tart igényt az illető rá csak akkor ha hibás sérült darabrol van szó de ilyen probléma még nem volt még
Mi japánbol importáluk 2 hét a szállitási határidő bubis csomagolásban érkezik hozzád céges telefonunk webshopunk állandó rendelkezésre áll bármilyen jellegü kérdésetek van csomaggal kapcsoaltban ! folyamatos kapcsolattartás
persze! azért vagyok hogy válaszoljak! 6-6 fokozatban állitható a fék illetve a kuplung kar 18 centi hosszu hozzávetőlegesen a teljes hossza 3 ujjas én is ezt használom ... nagyon pontosan el lehet vele váltani! kiváló minőségű alu cncvel forgácsolt választható szín!
18.000-ért érdekel engem is,....PÁRBAN!
Feltéve,ha jó minőségű.
A minőség/állithatóság már csak azért is mert feltűnően olcsó.

Bár mostanában nem néztem ilyen cuccot a bay-en,de talán még az Angoloknál is drágább?

Vagy nem?
Köszi a válasz a múltkori kamerakérdésre is!

Csak egyszerűen akkor nem volt kedvem visszairni,.....mit tegyek,....lusta vagyok
Kösz!
PC-t csak jövőre kap(talán)
Úgyhogy ez elnapolva.
Mert az úgy már nem fér bele a keretbe.
én terveztem.. de látom, hogy ki kell hagynom... na mind1.. ez van..

LX
Tudom, HG mondta, meg láttam a kiírást.
Pár dolgot le kell kapnom a motorról ha indulni akarok, ami szívás.
hhhmm.. viszont ha indulsz, akkor a gyorsváltót felejtsd el.. meg még egy rakás dolgot a szabályok szerint.. ha jól emléxem, pl lábtartó is csak úgy használható, ha az eredetinek a poziciójával megegyező helyzetben van.. ja, meg ugye a hátsó "gátlónak" is gyárinak kelle lennie.. érdemes lesz átnézni a szabályokat... (bocs, hogy beleugattam...)

LX
Lehet pár kérdésem?
Milyen típus, miből van, mennyivel rövidebb, mint a gyári, hány fokozatban állítható?
Köszi!
párja 18000 !
Szia,

Hirtling Gabi nagyon fűz, úgy tűnik, h sikeresen, szóval igen, szeretnék, a Hring futamokon mindenképp.

Persze minden a matekon múlik, szar volt a tavalyi év, úh nem tudtam annyit elrakni motorozásra, mint tavaly.

Milyen az új vas?
Hi. Márkakupán indulsz?
A fék-kuplung karok darabja 18, vagy a pár?
Első esetben köszi, második esetben érdekel.
Dynojet kétirányú 80 körül,
PP egyirányú 40-45 körül.
A különbség az, h a Dyno tud húzó, és nyomó irányban is kapcsolni (persze nem egyszerre, vagy húzó, vagy nyomó), míg a PP csak az egyik irányt tudja, és ott el kell dönteni, h fordított, vagy normál váltóval használod, és olyat kell venni. Nekem PP van, fordított váltóval nyomó irányú. A PP a gyújtást szakítja meg, míg a Dínojet az injektort. Még valami, PC nélkül nincs gyorsváltó, mivel az vezérli, és ott állítod be a váltási időt is, meg azt is, h milyen fokozatokban működjön.
hát ez nem jött át!
Ezeket még a Dannyboy küldte nekem 2006ban!
Le kell bontani a faridomot meg sajnos a kipufogókat is mert a segérváz és a faridom alsó része között egy zárt részben mennek a vezetékek és ha felülről kihúzod nem fogod tudni vissza fűzni... A plusz ellenállásról meg csak annyit ,hogy az enyémben nincs is és ettől gyorsabban villog. nem 60/perc hanem kb 90/perc! Szerintem még feltűnöbb is ami ráfér mert nappal nemnagyon látszik!
Rosszul irtam.Nem kugli,...tekebábu
Azt hittem szempilla spirál,mert attól nem kettővel lesz gyorsabb.
Kugli
Az,.....gyorsgáz

Te Zema!
Mennyiben van egy gyorsváltó?
De most nehogy azt mond,hogy nézzem meg Ágó oldalán,mert már néztem és nem tudok eligazodni.
http://www.agomotors.hu/websho...
Ez ez mi ez?
Kivonnya a vizbül a zoxigént?
Vagy Neked valami külön fejlesztett hormonkészitmény.
Igaz.
Csak mondtam,hogy igyis be lehet kötni