Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nagyon raj a madár! minimum Grammy jelölés!
Hát barátom nagyon komoly amit műveltél
Csak gratulálni tudok.
Szép.
BIGA.
üdv! engedelmetekkel uraim: http://sportmotor.hu/motoros_k...

a másik.. : elvileg kiirja a kijelző a 17 es hibakódot ugtudom hogy az exup hiba .... meg amugy be sincs kötve .. elképzelhető hogy a sárga kis motorjelző hibalámpa is e miatt világit ?
Sziasztok All.

Most cserélném a villaolajat az r1 be 2005ös és nem találom hogy milyen viszkozitású a gyári ajánlás Valvoline 5w gondoltam bele valakinek ötlet vagy tapasztalat,
Simsont soha nem áttételeztem
Vágom.
Azt hittem,hogy már az órán is el fogja csalni.
jah, már írták is.
Nem a kerékről veszi a jelet, mint a simson, úh ugyanolyan értéket fog mutatni, de a valós sebesség nem annyi lesz.
kihajtásról veszi a sebesség jelet...
bármekkora fogaskereket felraksz uggyanakkora fordulatnál ugyanannyit fog mutatni sebességbe....
csak a valóság más....
Jónapot az Uraknak!

Ma végre felkerült a -1/+2.
Előre JT,hátra Valtermoto.

Első tapasztalatom nemigazán van,mert elég finoman jöttem vele hazafelé,ergó botrányosan sz@r útviszonyok.
Ami viszont kellemes csalódás volt:
Gyári áttétellel ami ugye 17/45,hatodikban 6000-es fordulaton 140km/h volt a tempó,a -1+2-vel ugyanez,...6000-es fordulat 140-es tempó.Bár gyanitom a sebesség növekedésével ez arányosan fog változni.
De 140-ig,tuti,ugyanaz.
De én mondtam először!
jo aron nekem is kell
eladó yamaha r1, 2000 évj., bontott alkatrészek. 0620/992-4528
07/08-as üléspúp' nincs valakinek eladó?
nem valószínü,majd megnézem nekem megugrik e
Ja amikor bekapcsolom a fényszórót, akkor még a fordulatszámmérő is megugrik. Gondolom ez sem egészséges.
Nekem az indexek is gyáriak mégis kibassza az égőket. Ma is kiégett az egyik. Rámértem, de egyeltalán nem tölt túl, ezért sem értem mi lehet a gond. Ha te rájössz mindenképpen írd majd meg.
Led index el,nem volt index visszajelzés és a müszerek is érdekesen működtek,most visszajelez meg a müszer is ok...elvileg,
Hali Tibor.Az van,hogy visszacseréltem az indexeket gyárira,mert azt mondták ,hogy lehet bekavar a rendszerbe a Led reléje.Vmi van benne mert most minden úgy müködik ahogy kell...Bár még nem próbáltam ki azóta,meg égőt se vettem de a héten megteszem és meglátom kiég e megint.Ha nem ég ki akkor ez volt a baja,ha továbbra is csinálja viszem a szereldébe...Mondták,hogy lehet az generátor problem is de lehet f,szabályzó.A héten kiderül
Ficam! Neked már sikerült orvosolni a fényszórós problémát?
Helló! Honnan ismered (a motort vagy a srácot)? Az enyém is már csak nyomokban hasonlít az eredeti állapotára (pályaidom)! Áprilisban kezdjük egy barátommal az idényt, mi az Eringre járunk. Tanuló vezető vagyok!
Nemrég láttam írta itt valaki, hogy állandóan kicsapkodja az égőket az elejéből. Na nekem ugyan ez a gondom. Másodszor cserélem már mind a kettő égőt. Kimértem és 13,7-14V-okat mutat. Nem tudom mi lehet vele a gond. Amúgy nekem is csak az egyik világít tompítottnál!
Szia .Látom te vetted meg a vámos mociját az enyém éppen egy nyul miatt gtk de már kezd összeálni kb 2 hét azt go
Helló TomcatR1! Motorjaink tesók! Az enyém egy "kicsit" már másban utazik! Vigyázz rá helyettem is "mint állat"! Üdv!