Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hejjj,Lapesz,nem válaszoltál a kérdésemre
Megyek bizony. (most vasárnap)
Úgy hogy söpörd le a kanyarokat,meg, meg egy jó kis özpörkölt is jólenne,aztán ha jól viselkedsz,mehetünk egy gyorsat füred-háza között.
Beszóltál Lapesz?
Várj kúúúútya jössz Te még a Mátrába !
Pályanap
A május elsejei hétvégét kivéve bármikor hétvégén csk ne essen az eső siófok ok szerintem az adott héten egyeztessünk ha már látjuk hogy kb milyen idő lessz.és sufnituning érkezik a második vágányon.
Farokidomot, kipufogót is le kell venni, ha nem akarod, hogy háromszor annyi ideig tartson.
4. Nálam a pubban.
Engem is érdekel ez a találkozó dolog! Lesz beugró teszt Zema?
Halljuk szót! Urak? Mikor?
Maradjunk a Balatonnál, hiszen nekem a Balaton, a Riviéra...

Lelle is jó, bár nekem Siófok a szimpatikusabb.
Dátum?
1. Rider Beach - B.lelle? (fakultatív program keretében ismerkedünk hónaljszárítós kollégákkal) szállás, vízpart és k..vák vannak egyaránt...
2. Siófok? (tavly a C.-Club nyitónapon lett volna) szállás, vízpart és k..vák még nagyobb választékban csak egy kicsit többért
3. Valamelyik nagyobb motoros találkozón?
4.
5.
Nem olyan nagy ez az ország, hogy bármelyik város is messze legyen!
Én speciel soha nem érek rá, de aznap legfeljebb hiányozni fogok, úgyhogy lehet bármikor
Még csak foglalóztam.
Ha minden jól megy, a hétvégén hozom el.
Amint lefotóztam, feltöltöm. :)
R1 tali.

Hol? Mikor? Ki?

Mivel most indult a szezon, a tavalyi tali tanulságaiból kiindulva, kezdjük el szervezni, így ősszel lehet, h össze tudunk futni.
Csak az utazásba.
Ha mégse,azért ott szeretnék lenni a parkolóban a palacsintás,lángosos édeskénél,ezen a roma ballagást túlszárnyaló bulin.
Nem variálok.
Csörgetlek,oszt majd megyek.
Csak külön nem akarok azért utazgati
Megyünk ki a Mátrába,szerpentinelni,akkor hivlak.
Markolat miatt is hivtalak,mert pláne a jobb oldalit én nem akarom zargatni.
Nincs ezzel semmi probléma,farokidom felsőrésze le,lámpa ki,új be relé csati össze.Ennyi.
Csak egyszerűen mostanában nem szivesen nyúlok hozzá,ha a sajátoméról van szó,akkor már minden bajom van.
Chriss!
Minek variálsz, gyere át 10 perc alatt megvan!
Nem kerül csak az utazásba.
Hogy lehet úgy motorozni hogy nincs nálad a bukó? de bukógomba van?
héééé ,úgy néz ki jó a bukó,csak be kellett állítani csavarokkal 2 oldalt a plexi dőlési szögét te is állítottál rajta vmit? ki kéne próbálnom,de nincs nálam
Bocs, most nézem pontosabban!
Szóval az irányjelző benne van a féklámpába és ha akarod, akkor az eredeti indexek is a helyükön maradnak és villognak a tuti kis lámpáddal együtt!? Ez esetben az ellenállás nem kell! (helyette vannak az izzók) Ha viszont a gyári indexeket leszereled és csak a lámpa villog, akkor az előbb említett módon ellenállást is be kell kötnöd. Természetesen a relét cseréld ki mind a két esetben!
Jó kötözgetést!
Szevasz!

Látom, azt már megírták, hogy a 2. biz-basz az egy ellenállás. Vagy lámpacsere+relé vagy csak lámpacsere és a gyári relé által vezérelt áramkörre párhuzamosítod az ellenállást. Utóbbi előnye, hogy az ellenállás értékének megváltoztatásával (másikat teszel be helyette) szabadon variálhatod az index villogásának a sebességét.
Az előbbi meg mondjuk egyszerűbb mert csak csati szét-össze oszt' jóccakát.
Jóféle férfi bicikli , még bejáratás alatt.
Márkakupa tech szabályai inkább a tuning visszafogásáról szólnak (se gyorsváltó, csak gyári hűtő, max fékcső és betét csere, ..), viszont full slick is használható. A végleges kiírásban még változhat pár dolog .. szintén Gábortól az infó.
A fejben számolást meg úgy intézd, hogy beleférjen a 4+1 futam
Jó kép!
épp ezért nem onnan hozatjuk az árut...
van hong kong ba is de több testvércég értesitett minket hogy sok ilyen árucikket "forgalmazó" urak a megbeszélt összeg átutalása után a tranzakció nem jött létre ez viszont nem az első eset volt nekünk biztos beszállítóink vannak akik ugyszint készséggel állnak a ti és a mi segitségünkre és az utóbbi esetben meg mehetsz a levesbe mert nem 200 km re van tőled hogy lemész és felpofozod
ez nem hong-kong-i cég? Vagy én látom rosszul?

LX