Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem x-spirit kéne jóárasítva.
Csak a tuti dolgokat árulom :

http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Sebaj
Bizniszelni' szoktál mostanság?
Szega Pohi.
Írtam kérdést az e-mail címedre kérlek olvasd el.
BIGA.
Az nem lesz sok, mert nem tudsz messzire lelépni
Az jó
De te már öreg is vagy, meg hát példaképet is kell mutatnod stb. stb. Így persze, hogy nem eszik semmit alattad a motor! Majd, ha elkapsz mondjuk a mátrában, megnézzük az én fogyasztásom.
Szia Pohi.
Felpróbáltam az xr 1000-től az x pirit 2-ig mindent,de a legjobb,legkényelmesebb az xr 1100 volt,igy az mellett maradtam.
Kis cigánykodás után, kaptam hozzá egy sötét plexit ajándékba. Nagyon jól fog,és nagyon kényelmes,csendes,meg jól néz ki.
Pinlock,bogárháló tartozék.
Köszi a segítséget!
Sziasztok én is 193cm magas vagyok és gyári plexivel is abszolut kényelmes! 160ig! Amúgy a Yamaha inkább hajlamos a melegedésre mint a Honda! Ha nem a környékünkön laksz (nem néztem) akkor vegyél Yamahát! Ha meg igen akkor meg vegyél 954est azt a motort nagyon csípem!
keresek 02-03 r1 hez kicsi fekete műanyagot jobb kormány alá! akinek van irjon válaszba
Hondát vegyél!

Váljon az tömegmotorrá!
Milyen kupakot sikerült venned?
A hondák jók, de benzinzabálók főleg a 954. A yamaha nem eszi az olajat. Az én 2002-esem 5 literből benyából elvolt 120-as túratempóval 2 személlyel agyonpakolva. A ringen talán ha 9 lityit meg birtam vele etetni. Az újjabb széria többet eszik, de ez ugye a lóerők emelkedésével arányos. Én csak 185 cm vagyok ugyan és akkortájt 100 kg voltam, de azért nagyon kényelmesen elfértem rajta.
Szerinted!? Nézd már meg a fórum címét!
Amúgy én 192 cm vagyok és jól elférek az R1-en! Hülyeséget meg mondanak mindegyik márkáról....
megjelölném a "C" választ
sziasztok.szeretném a segítségetek kérni.most állok motorvásárlás előtt és nem tudok dönteni.annyi mindent olvastam ill.hallottam már mindegyikről,hogy lassan szétesik a fejem...:) 3 motor maradt a szűrőmben.a lényeg,hogy 1000-es legyen ill el is férjek (194cm-vagyok).1 honda cbr 954rr(azt hallani könnyen melegszik)........2 honda cbr 1000rr(elég borsos az ára éa melegszik) 3 yamaha r1(ez jó lenne de tán eszi az olajat)...a gsxr-ek sajna kicsik és csak sportmotor jöhet szóba 2003-tól....SZERINTETEK?köszönöm...sziasztok
akkor furcsán fejezed ki magad mert nekem kicsit kötekedésbe ment. de ha nem ugy van akkor semmi.
Én se ócsároltam, csak ezt hallottam...!
azthiszem nem ócsárolni jöttem ide... csak hallottam valamit aminek utánnaakartam járni.
ezert ult a t a talma is 600as 4utemre
Neem! Az MZ-k meg a Simók azok jók (de télleg) .........na a többi egy kalap.......
Én meg olyat hallottam, h a 2T motorok mindegyike egy kalap szar. Ez igaz?
Az adatlapomon az eladó holmik között be van árazva minden,onnan küldj egy mailt ,vagy megbeszéljük.
Mutisd a sisakod