Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bőven jó, fékcsövet és féknyerget cserélek a gépemen, stb. leszek egy darabig
Zsír , még annyit hogy ha csak úgy járkálsz benne az aszfalton sétálgatsz stb nem kopik hamar a talpa?
oké ombre!
nem kell flex, a hidegvágó is jó!
hozzád igazodom, de én olyan 1 körül terveztem.
ismerem a környéket, odatalálok! számodat mentem!
adatlapon a telszám (meg a weblap a térképpel, hogy oda is találj), hívj majd hogy mikor érsz oda, mert azért a műhely csak jobb erre. Ott a flex, kiveszünk pár szemet oszt megint jó egy darabig
Corsát vegyél mindenképp, mert azt két helyen tudod állítani, és rögzíteni pánttal. Ha tudsz air-t vegyél, mert nyáron nem utolsó, h átfúj rajta a szél, és nem rohadsz bele. De nagyon kényelmes, sztem a legjobb választás. volt alpinestars-om, amiben volt egy belső csizma, amibe először bele kelett bújni, na azzal egy óra volt mire le meg fel vettem. A sidi olyan mint egy sportcipő. Csak ajánlani tudom!
Én tudok szerezni még Vertigo Corsat aránylag baráti áron, biztos van még sok helyen még el nem fogy. Fasza meggyőztél ezt akartam hallani
A műhely, Göd is jó.
MEgkérnélek egy szívességre. MErt holnap Vácra megyek ki, és gondoltam beugrom hozzád. Mivek még mindig nincs nyomatékkulcsom, a láncom meg az aszfaltot verdesi...
hi.
A legjobb csizma.
ennyi a jellemzés. Nekem az air verzió van, az olyan mintha egy sportcipő lenne rajtad. 2007-ben elestem a ringen úgy h a bokám a gumifal és a motor közé került, a motor kb. 150 el kapta el a falat a lábammal együtt, és még itt vagyok, járok, focizok, snowboardozok, sportolok. Ez a 3. már belőle, de nem veszek mást, csak ha már nem gyártják. Idén már Vortice van helyette.
igen, de mit igen? 11-re megyek kb. a műhelybe Gödre, aztán ha megunom akkor jövök haza Vácra. Soroljad a kívánalmaidat
Zema ahogy látom a képeiden Vertigo Corsad van kérlek írj róla egy kis jellemzést, mert ilyet szeretnék beújítani. sry az offért
Vagy-e holnap-e, délután-e Vácon-e, a szervízben-e?
Mert ha igen, megkérnélek vmire....
És jó lenne ha igen...
aztán mi a helyzet? épp csak idenézek az r1-re és ezt kell látnom...
Halló Bagoly!
JEL-KEZZ, JEL-KEZZ, BAGOLY JEL-KEZZ!
BAGOOOOOOLY!
Akkor jó,nem vagyok nagy szaki de vmit konyitok a dolgokhoz,ha nem megy irány a szaki köszönöm
Szevasztok.
Polgárdi 17-fok nagyon jó idő.
Motoroztunk az asszonnyal egy jót .**sza volt.
Így tovább az idővel.
BIGA.
Üdv birom az okoskodós embereket! .. mondanak mindent .. persze hogy rá lehet tenni az univerzális fokozatkijelzőt persze hogy fel lehet rakni .. mivel megy egy olyan szenzor a kerékhez mint a biciglikilóméterórához meg egy vezeték az km órának a fordulatvezetékéhez ... és ezek alapján számolja hogy hanyasba vagy csak be kell tanítani dde az már nem nagy dolog...
Sziasztok.Csak egy kérdésem lenne,98as R1 re lehet szerelni,fokozat visszajelzőt?Azt mondták,elvileg megoldható,de ha nincs a váltónál jelző akkor nem fog müködni. Nem tudom van e benne...
Ugyan az természetesen. Sajna ebből már csak 1 kék fekete kiyonari maradt.
Most XR1000 van, abból M-es. Foggalmam nincs, hogy ugyan az e a méretezésük.
Hát csak had hulljon!
Elméletileg jövő héten feladják. Olyan április első hetére ér ide kb. 10-et rendeltem és össze kell szedniük méret és szín szerint......hadd ne menjünk bele miért lehet ilyen olcsó Mostanában esik le a gyártósorról .
No de mi a helyzet a kesztyűmmel?
110.000 Ft
Nem sok van beírom:

S: Vermeulen sárga/kék, Elias piros/kék
M: Kiyonari kék/fekete
L: Elias piros/kék
XL: Norick kék/szürke, Kagayama2 kék/fehér, Vermeulen kék/fekete, Elias sárga/fekete, Elias piros/kék, Kagayama fekete/fehér, Vermeulen sárga/kék
Az is van pár darab még. Írd meg a méretet és megadom a választékot. Kifutó széria....