Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd hátulról meg szépen betalálnak, mert nem látják a féklámpát.
Markolat.
Mi ez, gyorsgáz?
A második relé azért van, h ne villogjon sokkal gyorsabban az index.
Persze,a farokidom felső részét mindenhogy leveszem.

Olyasmit beszélt a srác,hogy ezt úgy is be lehet kötni,hogy amikor irányjelzőt kapcsolom,akkor a lámpa elalszik és csak az irányjelző fog villogni.
Amikor lekapcsolom,akkor újra világit a lámpa.

Vágom a témát,...köszi!

Ja,ez meg most érkezett.
Ettől 2-vel gyorsabb lesz a gép.
PC helyett
Jobban jársz, ha a farokidomot teljesen lebontod, különben csak szopás van vele. Az a relé arra szolgál, hogy az indexed ne villogjon gyorsabban a kelleténél. Első ülés alatt van egy csatlakozó, ahova be kell dugni, bár lehet, hogy nem is lesz rá szükség.
Jónagyot!

Urak megjött az integrált irányjelzőm a farokidomba.

Hangsúlyozom:nem néztem be a farokidom alá mostanában,ergó nem nagyon emlékszem,hogy-hogy vannak a vezetékek.
És a legnagyobb bonyodalom számomra,hogy a második relé hová megy?
A szürke,fekete a két irányjelző a harmadik a lámpa.
Csak a második relé nem tiszta.
Már csak azért sem mert abba megy két szál befelé és ennyi,ki már nem jön semmi.

Ja és nem bordázott mint a gyári
Az alföldön a Biga szó ha valakinem a bigája =(fasza)
Most jutottam netközelbe erről lecsusztam vettem bontottat.Köszi
Köszi a felajánlást igy ismeretlenül cserébe ha szegeden jársz vendégem vagy egy igazi szegedi hallére folyamatosan kell ha utcán megyek csak pályára veszem le
Gyári szerüre gondoltam de ma találtam a botóba ugyhogy megoldodott a dolog.köszi
A Gabi össze-vissza.
Mit jelent az,hogy:BIGA?
Ja meg az adatlapodat töltsd ki mert dá-dá lessz.
BIGA.
Hiszem ha látom
Muti a vasat
BIGA.
Gratulálok a babyhez
Kellenek az utódok.
BIGA.
Köszönöm!

Ő kislány lett. Mégsem maradhat itthon egyedül anya, ha Barnesz fiammal elmegyünk pályázni tíz év múlva!
Sziasztok!
Tomcat a shoxba nézd meg én is ott vettem és olyan mint a gyári 6900pénz /db
Gratulálok!
Remélem motoros beállitottságú lesz az utód is! :)
Azt meg lehet tudni hogy a férfiak vagy a nők társaságát bőviti az ifjú padavan? :)
Szia! Csak műszakira kell vagy állandóan rajta akarod hagyni? első esetben tudok küldeni egy párat kölcsönbe, de pont ezért nem adom el én sem.
Köszi! Lehet, hogy az idei évtől már tényleg csak éjszaka tudok motorozni :-)
ha kell a louisos mond meg milyen azt megveszem azt feltudom utanvetelben neked adni.nekem ilyenem lessz iden fent
Köszi a louis jónak tünik bár használtba occóban mégjobb lenne de ha nincs más ez is jó
mennyi az uj?louis.de
occso


csak 1 07-08as faridomom van made in usa elado
Gratulálok Apuka!
Sziasztok 04-06 R1-re érdekelne tükör ha valakinek van vagy valami ötlet ujjat horrorpézé tudok én is de csórógyerek vagyok úgyhogy óvatosan az árral