Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

El, de azért a hátsó ülésre nem szorulok. ;)
Eladtad az R6-ot?
Igy akkor tényleg a hátsó"ülésre"szorulsz.
A hátsó üléses részt alátámaszthatom.
Hát ha városba meg két személlyel akarsz közlekedni akkor egyáltalán nem ajánlom se az 1est se a 6ost! Nem fordul ,melegszik ,kényelmetlen és az 1esel pl csak egyesbe tudsz mennei városba. Legalább is 50-60ig... Akkor inkább vegyél egy FZ1est ugyanaz a blokk szóval van erő bőven de a nyomaték lejjebb van ,jobban fordul és sokkal kényelmesebb... A futómű és a fékek lazábbak de arra hogy néha meghúzd tök elég! Nem egyet láttam már ringen is...
Ugyanaz kb. mint az 1.4-es és a 2.0-es benzines között: nyomaték. A futómű - gondolom - közel azonos, bár nyilván másként hatnak a nagyobb forgó tömegek a blokkból.
Ami az utast illeti, nem hinném (a saját nevemben bizton állíthatom), hogy élmény volna egy kanyargós, vagy csak egyszerűen gyorsulgatós motorozás egy R1 hátsó ülésén.
Sziasztok!
Megmondanátok mekkora különbség az r6 és az r1 között ?Mert a kettő közt gondolkodok,de nem tudok dönteni ,nagyrészt városban használnám de azért szeretem néha tépni a gázt kint......Motoroztam már előtte 1300-as suzukival csak valami könnyebb kell.... csak félek hogy kevés lesz az r6....na meg 2 személy mert az asszony is szeret motorozni......Előre is kösz!
He? Nem értelek!
Szia!

Magadnak R1, az asszonynak R6 és ha van tesód, akkor meg vetess vele egy Suzukit aztán majd kiderül...
Amúgy ha tényleg kettesben akarsz menni a Rider Beachre akkor inkább az FZ1.
Én amúgy 192 cm vagyok és ezzel a magassággal már hülyén nézek ki mindkettőn, de szerettem az R6-ot is meg jól elférek (lényegesen jobban) az R1-en.
Na ez szép volt.
Azt hittem,hogy mi van,aztán kiderült,hogy dehogy is.
Talán a NASA kihámoz belőle valamit.
A Suzukit én se csípem ,de tény hogy ők oldották meg a legjobban! Egy áramvonalas üléstakaró púp + egy ronda de kényelmes ülés... Egyedül szép ,utassal kényelmes! Míg a többi egyedül se szép és utassal is kényelmetlen! De azért Yamaha ForEver...
Na jönnek a baromságok'DE IGAZ'
Pedig jó a suzuki,meg kényelmes is,főleg a Grand Vitara.
és szerintem ne az alapján vegyél motort hogy milyen az ülése szerintem a suzuki a (legkényelmesebb) de soha nem vennék
hát nem igen kényelmes a cbr hátul de valamivel jobb mint az r1 de én is áthúzaton az RR első és hátsó ülését
Ez az ülés áthuzatás nem rosz ötlet, gondolom a cbr nek sem fotel a hátulja:)
Szeva húzasd át a hátsó ülést faszán megtömök és olyan lesz mint a fotel és egy kapaszkodó és semmi gond nem lesz a hátsó személlyel
Azért ha bármi kérdésed van keress bátran
BIGA.
Hy.
Oké de sokkal kényelmesebbé teszi az utas pozícioját.
http://www.vinxxgrip.hu/
Nézd meg.
BIGA.
Jó dolog ez de az ülés nagyságát vastagságát lábtartó pozicióját nem változtatja meg:)
Figyu!
Azért ne kapkodd el a vásárlást ugyanis van egy olyan megoldás ha nem vagy finnyás,ezt néz meg:http://www.sportmotor.hu/motor...
Én lehet hogy bepróbálom
BIGA.
Hát köszi az infót, pedig épp egy olyan R1-est néztem ki mint a tied, szinre és évre is bejön a gép, de most elgondolgodunk h egy 2 embernek is kényelmesebb moci legyen vagy egy ilyen jó kis sport gép.
Szega reemus.
A vezető üléssel kapcsolatban nem lessz problémád
De az asszonyodnak.......... elgondolkodtató
Ez nekem is gáz(vagyis az asszonynak)
BIGA.
Most vasárnap én asszonykám 200 km után GAME OVER :S
De már agyalok valami párnás dolgon a hátsó üllésre :D
Hát akkor ez a hátsó ülés dolog tényleg nem túl bíztató a csajomra nézve