Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló Rotel! Üdv a klubban, van egy eladó riasztóm, ha érdekel, vagy ha bárkit érdekel ...
http://www.kepesmotor.hu/elekt...
Kedves mindenki!

A vártnál egy pár nappal hamarabb lettem ismételten apuka! Természetesen nagyon boldog vagyok, de ez egyben azt is jelenti, hogy a keddi (ápr. 13.) pályanapra nem tudok elmenni a Pannóni-Ringre. Mivel egyszer már átrakattam tavalyról az időpontot ezért nem szivatnám ismételten az Andrást. Ha valamelyikőtöknek van kedve és lehetősége (természetesen ingyen) elmenni helyettem, akkor az küldjön egy mailt a nandor@ketszeri.hu-ra a nevével és esetleg egy motor típus megjelöléssel, hogy le tudjam beszélni a cserét.
Grat. hozzá, legyen benne sok örömöd!
Én is belépek az R1 tulajok táborába.
2005-ös gyártású a vas. Remélem hosszútávon is problémamentes/sérülésmentes darab lesz.
Nálam ez lényegtelen volt nekem az RR azelső motorom és bár csak vettem volna egy 1000 est néha kevés a 600 as pl 2 személy vagy emelkedő vagy ha nagy hajtás van
Első kérdés szerintem, hogy mióta motorozik...
Köszönöm. :)
Félsz hogy városban kevés lenne egy R6?

Mit nem mondassz
Miért mi lessz?
BIGA.
Jön valaki Soltvadkertre a hétvégén?
R6 inkább nem szerintem azt nagyon nógatni kell hogy dolgozzon akkor inkáb r1
Gratula, sok örömet hozzá!
A kiutáláshoz ez inkább a képzeletbeli 'Ducati Desmosedici klub' topikban lehetne elegendő...
oké , várlak
Szia!

Este lehet, hogy leszek gép előtt, vagy ha ma nem, akkor holnap napközben biztosan. :)

Pussz

Zsu
szia drága , bocsi ,hogy ide írok ,csak megörültem neked
már kéne , 1-jót dumcsizni
Igen
A plexicsavarra gondolsz? :)
Értem,...azért gondoltam,hogy Te vetted,mert ugye Gergőéknél van.

Jöttök majd pályára valamikor?Nekem már nagyon esedékes lenne.
Ja,Gergőnek mondjad már,ha nem felejted el,hogy ne felejtse el amit rendeltem,bár gondolom eszében van.

Ezt jól megfogalmaztam
Köszönöm. Nem én vettem, rajta volt.

Egyelőre a felhajló karok, a piros kormánysúly, bukógombás emelőszem új rajta. :)
Nem.
Részemről vagy Yamaha vagy Honda.
Gondolom a lip-ont már te vetted rá,azt nem kérdezem meg,hogy mennyi volt.
Szép
Innen lehet, hogy kiutáltok miatta.
Igen?

És mi az?(ha szabad tudni)
Szia!

Nem hogy kinézve, már a garázsban.

Üdv

Zsu
Van valami kinézve?

Köszönni elfelejtettem:szia