Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Naplopó népség.... Na de most ilyen szép"napsütéses" időben mi a francot tud csinálni az ember.....
mire vagy kíváncsi? max lesz róla
Most raktam fel vasárnap délben nagyon lágy slicket ,nem akarom legyalulni a közepét, de majd ha esetleg nem bírom itthon lehet ,hogy föláldozom.
Lapesz tényleg eltünt.Basszus.Csak ö dolgozik.Mi meg..................
Nem ugy értem te.Alpok Adria verseny lesz.Gyertek fel.Ha jo idö lesz. Mondom srácok.A yamaha láncspray nagyon tuti.Lehet olyat veszek én is.
Csak Lapesz tűnt el! Lehet ő dolgozik egyedül...mi meg piszkos csőcselék,csak a netet nyomjuk!
Köszönöm kérdésed, de én kicsi vagyok még a ringhez.
Meg gondolom olcsóbb is mint ezek a hulladékok...Lehet sokszor csak a nevet kell megfizetni...Castrol...közben meg tök gáz...szerintem.Pityu is azt mondta,hogy hajítsam el jó messzire!
Jaja remélem énis cimbi.Jol összejöttünk itt.Ugylátom.Remélem hétvégére jobb idö lesz.Vasárnap készülünk a ringre is.Szikra Bácsi?Nem e jöttök e a Ringre?Bigg Pipivel?
Köszi Tacsi!
Jólesik a lelkemnek!
Csak belestem egy kolléga miatt.
Aztán látom, hogy Szikra.
Hát mondom ki bitorolja ezt a nevet?
De látom a megfelelő ember, a megfelelő helyen.
Ghoostrider!Jaja! Te jól kitartottál estig!Igazad is van,mert egész hétre megint ilyen retek időt mond...remélem azért tudunk vasárnap bandázni megint egyet!
Én itt mert yamahám van. Áruló lettem!
Ezt én is kérdezhetném! Te itt?
Nem viccelek! Gyere el nézd meg mit használok!
Eredetileg esztergályosoknak készült. Nekem van még a régi változatából amin munkagép van az elején a doboznak,abból csinálta lánckenőt. Szerintem nincs nála jobb, már majdnem mindent próbáltam. Amúgy ez egyszerű teflon, nincs misztika.
Lapesz.Hétvégén nem jöttök a Ringre?
Nyilván nem a pesti kolléga mondta .
Amúgy is, hozzád irányítottam a gumis kérdéseivel. Mondtam neki, hogy Te legalább értesz hozzá.
Ne engem kérdezgessen
Nhorbee 77 jo volt dumcsizni vasárnap
Ez is egy álláspont.Én is épp láncsprayt keresek.Mondom cimborámnak bevált a Yamaha láncspray.Pedig ö is Gixeres.
Szeva Jóember.
Te itt?
Szerintem Szikra ezt a Gulfra írta!
Ahogy egy ismerősöm mondaná, ő nem fogja fújkálni minden szarral a láncot, hogy tiszta szar legyen minden, meg összeverjen mindent, nem fújja semmivel, majd ha tönkremegy vesz újat...
Szikra Bácsi ne cinkelj.Tényleg jo a yamaha láncspray
Ez most poén,vagy tényleg jó?
Nagyon jó!
Srácok.A yamaha láncspray-t is dicsérik
Nagyon jo .