Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajátommel!? szóval az én motorommal vitt egy haverom és nem túl jó érzés!
Csáó én 193 vagyok és abszolut kényelmes ,esetleg egy bubisabb plexit vegyél majd rá! Amúgy a hátsó ülés ügyben csak megerősiteni tudom Zemát! Egy haverom vitt a sajátommel és katasztrófa! De a csajok is ezt mondták ,a barátnőm azt mondta ,hogy nem jön velem motorozni amíg nem veszek egy rendes motort... Azóta egyedül megyek!
Köszi
Szóval elvileg 1 főre kényelmes de az utasom nem érzi majd jól magát hátul:( na majd meglátjuk h alakul:)
Szia!
Én 184 vagyok, és a 04-05-06-07-08 R1 a legnagyobb (méretű) ezres, úh olyat amin jobban elférsz nem találsz.

A hátsó ülés viszont a legkényelmetlenebb a többi között, magasan van a lábtartó, lefelé ível az ülés, és kicsi, vékony, enyhén párnázott az ülésfelület. De nem is utaztatásra találták ki.
Hali!
Egy kis segitséget szeretnék kérni, mégpedig abban h most szeretnék venni egy R6 vagy R1 es mocit de a magasságom (195) miatt midenki lebeszél róla h ez a moci nem lenne kényelmes és a karom meg a hátam nem birná sokáig rajta. Ezért kérdezném meg tőletek h ti milyen magasak vagytok vagy mennyire kényelmes ez a moci kinek mi a tapasztalata olyan 2004-2005 évjáratúakkal. Valamint a hátsó ülése mennyire utasbarát kb. köszi
Köszi szépen az infót!
urak, megmaradt a 2002 R1-ről a pályaidom, ha valakit érdekelné 30000,- környékén vihető, van benne plexi is. Illetve még kormánycsutkák, bowden itt
ennek is csak a fele,ha ideglenesen kivonatod a forgalomból mondjuk okt 1-től márc 31-ig.ha a forgalmival beballagsz a biztosítódhoz,erre az időre azt sem kell fizetned,majd szezon elején vissza és "aktíváltatod"! Igy ha nem is sokat,de pár tank naftát megspóroltál.
Köszi a gyors válaszokat....
Igen.
Ohhh.... Thank You!
De a 45.000 Ft körüli teljesítményadó az reális ugye?
Motorokra nem vonatkozik a vagyonadó.
És egy kis kiegészítő cucc, ha valaki még nem hallott róla.....
Szerintem nagyon jól néz ki....
132kw-ot ütöttem be, majd számol....
Üdv. R1-esek!

Elnézést, hogy bepofátlankodom....csak egy kérdésem lenne hozzátok, illetve 2007-es évjáratú vagy ez utáni R1 tulajokhoz.
Kérdésem az lenne, hogy kell-e vagyonadót fizetni egy R1-es gépre?
Ugyanis most számoltam ki egy 2007-es R1-es teljesítményadóját egy kalkulátorral és EZT dobta ki.....

Válaszotokat előre is köszi!
Szia drbig!

A hatsolampa erdekelne!
Elerhetosegem az adatlapon.
Elore is koszi!
Udv
Szia!

Ez egy Canon MV750i. Keress rá neten. Nem csúcskamera, de motorozáshoz tökéletes.

Nem sokat használtam, távirányító, usb kábel, adat kábel, töltő, akksi, kazetta, hordtáska, tv-kábel, minden megvan hozzá, és adom is hozzá.
http://www.goprocamera.hu/ csak ez ajánlom ,HD felbontású ,240ig tutin tart ,ütés és víz álló! Videót vesz fel vagy 1,3,5... mp-enként fotóz! Jó cucc!
Hali! érdekelne a kamera! Tudnál róla képet vagy tipus számot küldeni mit tud stb? Köszönöm
Urak!
Tankkamerát szeretnék vásárolni,....tanácsok?

Tegnap,/idén először/kigurultam a Mátrába.
Jött egy srác egy 09-el/fehér/332km volt benne,Angliából hozta a srác.
2.5 millával volt olcsóbb mint itthon,a rendszám az érdekes,.....
Már rá is tetette az Akra slip-on-t,.....brutál hangja van.

Azonkivül volt egy BMW S1000RR is,.....biztos jó vele menni,de nagyon csúnya.
érdekelne,ha megadod az elérhetőséged,keresnélek ez ügyben! st.fighter@freemail.hu
Nem tört, csak egy kis átalakításon esik át.
De, ha érdekel van bal oldalidom sérült (könnyen javítható), Hátsó indexes lámpa (búrát kellene rajta cserélni), hasidom meg pár ilyen apróság. De akármit be lehet szerezni hozzá...
drbig! ugyanez van, érdekelne, van-e valamid eladó.Sérült cucc is érdekelne.előre is kösz a választ.
Apa kezdőőődiiiik!