Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ebben igazat kell hogy adjak!A Castrol egy sz.r!Nemrég vettem,de egyszer fújtam be,hagytam egy teljes éjszakát,aztán másnap össze kente még az Atya Úr Istent is...ja és gyönyörű szép fehér lesz minden tőle....A Gulf-ét istenítik sokan...nem tudom milyen lehet?!
Akkor mikor lesz Big Bang ?
Szia Bagoly! A Gixxer elejéről van fotód?
Van az a Fazeres cimborátok.Csupasz Fazere van,neki milyen dob van rajta?S majd nem e tudnál valami elérhetöséget adni a cimborádrol,aki hozza a vasakat kintröl
hogy te milyen kedves vagy
Megy a fux mi, viszik mint a cukrot!
Vagyok,ha épp nincs az üzletben senki.
Én normál teflont használok. Szerintem jobb mint a Motul ,Castrol ,vagy bármi.
Lapesz vagy?
Ja-ja.
Én a garázs zsanérjára gondoltam
De én valvolinet használok,és jók a tapasztalatok.Régen a crossokra ist ezt fújtam,(sár,viz stb)és birta.
Emelőre fel,és csak a lánc közepét fújni,az oldalát nem.
Ha sokat fujsz,tiszta szar lesz minden,de ez összes termékre igaz.
Viszont minden máshol kurva jól tapad!
Az első fogaskerék környékén, a hasidomon, a lengőkaron, a kipufogón. Lehet, h be van oltva a lánc ellen, mert azon nem marad meg.
Igen látom,csak egyszerre írtuk.
A Faktory Line egy kalap sz@r.
Csak nehogy úgy járj mint én! Letilt az asszony a sportmotorról!
Hi,
pont most írtam.
A Factory line szerintem szar, legalább is nekem minden tiszta láncspray a motor hátulján. Nekem is folyik le a gyűrűk között. Most vettem Road Plus-t, azt mondják az jobban tapad.
19763
Amúgy én azt mondom most is, hogy ne azon a pár ezer forinton múljon. Aki R1-et vett, az vegye meg a normális olajat, láncspray-t, meg fékfolyadékot. Likvimolli meg menjen a kawasaki er5-be, meg a gs500-ba!
Zema!
És Neked mi a véleményed a motul láncspray-ről?
Én nem nagyon vagyok vele megelégedve.
Használsz/használtál azt?
Kitartottam, most meg úgy érzem magam mint akit agyonvertek.
Motulból mindenki a Factory Line-t dicséri, én is ezt használom, aztán órákat sikálom a farokidomot a felcsapódott szartól. Azt mondják, hogy a Road Plus a tutu választás a Motul-ból, az teflonos, jobban ráragad. Nem olcsó ez se, de ki kell próbálni. Én most vettem egyet, megnézem miylen. Mondjuk maradt még vagy 2-3 flakonnyi Factory Line-om is, de ha beválik a Road Plus akkor azzal majd a biciklit fújom...

Valvoline-t senkit nem használ (legalább is én nem tudok róla), a Liqui Molly meg nem valami aranyér kenőcs?
Lenne egy kérdésem lánsprével kapcsolatban.
Amit idáig tudok:
- Motul nagyon jó, tartós, de drága.
- Valvoline jó áron van, szórodik, nem tartós -> vacak

Liqui Moly termékével van valakinek tapasztalata? A leírás alapján kb. Motul szint, de olcsóbb.

Thx!
Tudom, nekem is ők cseréltek benne olajat, meg tömítéseket.
Nincs mit.
Köszi Zema!
Fölhívtam őket megcsinálják.
Sziasztok Srácok! Valaki nem keres zsír új rendszert?
http://www.kepesmotor.hu/onroa...