Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha mondasz egy jó árat akkor engem érdekelne!
nekem is kicsit hihetetlennek hangzott a történet, de gondoltam egy kérdést megér

kösz
Hali mindenkinek! Nekem 2001-es R1-em van,és még hírét sem hallottam a 2t powa által felvetett problémának.Az ősszel téli kényszerpihenőre eltett motoromnak ugyanannyí a guminyomása tavasszal,mint aminnyire összel beállítottam.
sziasztok R1esek, csak érdeeksség képp:

a múlthét folyamán hallottam egy olyan "legendát", h a 98' és 01' közt gyártott R1eknek olyan porózus anyagból csinálták a felnijüket, h az időről időre leereszt. a felni anyagán keresztül...

tapasztalt valamelyiktek ilyet a motorján
B.Tibor.
Ha érdekel,nekem van egy gyári, hibátlan titán dobom erre a tipusra.
Csak fel kell tenni,és olcsó.
Eljuttatni eltudnám...Csak jó lenne tudni kb. mennyi kerül a felújítás. Mert egy helyet már találtam és mostmár tudom, hogy 38000Ft a palást tömőanyaggal együtt.
Lehet tényleg jobban járok, ha veszek valami használt dobot.
Oké, biztosan sok örömed leled majd benne, használd sokat! Ha el tudod juttatni Kaposvárra a dobot, akkor intézek neked egy relatív olcsó és profi felújítást!
Eladó! 04-06 R1 carbon kiegészítők!
Karasnánál, ők forgalmazzák, de nem lesz olcsó...
Szerintem nem baszott át. Kérdezés nélkül is elmondott mindent milyen hibák voltak stb.. Meg hát végülis most ez az egy szépséghibája van, mert amúgy ezen kívül elég szép állapotba van a gép.
Végülis nem azt mondta, hogy amikor bement valahova, akkor közbe valaki megégette, hanem amikor kiment akkor vette észre. Most az egy hosszabb motorozás után is megéghetett, ha szar már a belseje.
Ha tudnék palástot cserélni, akkor újra is tömetném. Ha valaki esetleg tud valami helyet, ahol tudnék venni palástot az szóljon. Köszi!
Őszinte embernek tűnik ez az eladó! Mesélt mást is?
A karbon kipufogóba,amikor a lökéshullámok miatt összetömörül a gyapot érik a lángfrontok és ezáltal a meleg hatására a műgyanta amiből a héj van mivel nem bírja a hőt megolvad,majd szenesedik és végül szétesik. Ugyanis a karbon kipufogó nem más mint két komponensű műgyanta és szénszálak.
Hát én már így vettem a motort, hogy ilyen volt a kipufogó. Azt mondta a srác akitől vettem, hogy elment valahova motorozni, letette a motort és bement valahova, mire visszament ilyen volt a kipufogó. Elvileg eredeti a dob. Az meg tuti, hogy karbon.
Azt esetleg nem tudod, hogy hol lehetne venni palástot? Az is megfordult a fejembe, hogy lerövidítem, de úgy elég durva lenne.
sziasztok! kersek 02 03 ar R1 hez bal felső idomot meg jobb kormány alatti idom! van valakinek? persze elfogadható áron keresek! várom a válaszotokat! köszönöm!
A karbonnak nem szabad a hőtől elváltoznia, kivéve ha hegesztőpisztollyal, vagy nyílt lánggal melegíted.... Ha ezt nem tetted, és így néz ki, akkor ez nem Akra és nem karbon.

Mellesleg lehet cserélni a palástot.
Szevasztok! Valamilyen úton módon megégett a kipufogóm. Nem lehet ezzel csinálni valamit? Külön ilyen karbon palástot nem lehet venni? Vagy ez már ilyenkor mehet a kukába?
Morzsi gondolkozik állitólag egy r6r ,vagy valami 1000-es.
Lépek,meglátogatom anyut.
Ez jó Én is kíváncsi lennék rá, de se adatok se képek, csak a süket duma.
Más, Morzsi vett már valami új gépet, vagy idén is a Z-vel koptatja az aszfaltot?
Nagyjából végigolvasgattam

........és besz@rtam
Mantas.
Látod mit tett a sok indiános film? (folyik mint a viz)
Ez van,ha két indián harcosnak gyermeke születik.
Anya:szőke bölény
Apa:golyós toll
Kiváncsi vagyok a palira!
lapesz, ez az új barátod Ahpi007 , hát ez gyerek……. hagyjuk
A 31-es hsz-tól érdekes,de a 37-es a csúcs.
Még hó van,ez a szórakozásom.
Aztán folyunk mint a viz.
csak saját anyaggal....
minden mást ledob.....