Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Minden tiszteletem a Tietek Urak,de....

Már Nekem kellemetlen azt látni,-napok óta-hogy Zema feltett egy kérdést,.....ami kb. egy évben egyszer fordul elő,....és senki nem ír rá semmit.

Pedig ha bárki más ír a topicba,Ő mindig-ha gépközelben van-készségesen segít és önzetlenül leírja a tapasztalatait.

Írnám Én is,...de ehhez nem tudok hozzászólni egyáltalán,nincs ebben tapasztalatom.

Végsebbesség"jelentősen"k
issebb lessz,egykerekezési hajlam sokkal jobb,kanyarból való kigyorsítás is jobb,...

De ezzel gondolom Ő is tisztában van.

Írjon már valaki-valamit,...ne csak az legyen már,hogy:Nekem már volt,....Nekem ilyen de nem biztos,hogy tudom a választ,stb.
Nos, akinek volt -1 / +2 az árulja már el, hogy hosszabb lánc kell-e! Nekem /60 van fent és így is koppra van kitolva a tengely, h ne érjen bele a gumi a lengőkarba. Emellett mennyit rövidít? A végsebesség nem érdekel, h csökken,de nem szeretném, h túl szűkek legyenek a fokozatok. 600-ason volt nekem ilyen áttétel, de az 1000-eimen nem. Köszi.
Az jó, mert én is ilyen vagyok...!
CO1: 03--45, jobb a helyzet. (a pillangószelepek kiszedése miatt meg a CO4 kapott 50 körülit korábban)
+2
kerdes az hogy hova tünt damon hill?
Nekem volt.
nekem ilyen , de nem biztos, hogy tudom a választ
Nekem az volt fent! De ha szar kedvem vamn akkor magammal sem állok szóba nemhogy veled.
R1-esek!
-1 / +2 áttétel kinek van/volt fent?
Lenne pár kérdésem...
Pályamotor eladó!

Eladó egy Yamaha YZF-R1 mkp. Adatai: 2007.10 havi. 3800km. Utcán bejáratva. Minden papírja megvan, tőlem vásárolták újonnan, nem volt még forgalomba helyezve. Extrák: Komplett pályaidom szett+ gyári idom, Öhlins hátsó gátló+gyári, eleje átszelepelve rugó kicserélve, verseny kormánycsutkák lábtatók(Gilles tooling)+gyári, Hyperpro kormánygátló+gyári, Powercommander, gyorsváltó+ignition modul, padon beállítva (Ágo: 167LE),BMC légszűrő, fémfékcső szett, Akrapovic kipufogó rendszer, G.P.T gumimelegítő, új fékbetét elől. Nincs agyonhajtva 2.04-05 ös időket mentek vele.

Ha érdekel hívj vagy küldj emailt
peti

nem erdemes 04-06osokat behozni
min milla a gep+vam+afa+regado+többi ha hell
http://www.hasznaltauto.hu/3100758_yamaha_r1_2004

http://www.hasznaltauto.hu/3120353_yamaha_yzf_2004
Hello!

Szerintem Én megyek.

13h körül indulok,itthonról,.....remélem akkor el tudok indulni.
Szeva chriss!
Ma jöttök a hegyre?
eladó yamaha r1 gyári! 0 km-es fejidom 2007-2008 hoz kék színben. ára 45000 ft. u.itt 2000-es r1-eshez néhány alkatrész eladó. 0620/992-4528
Az iskolaév első napján egy amerikai iskolában a tanárnő új diákot mutat
be:
Sakiro Suzukit Japánból.
Kezdődik az óra:
- Lássuk, ki tud többet Amerika történelméből - mondja a tanárnő.
- Ki mondta: "Szabadság vagy halál"?
Siri csend az osztályban, csak Suzuki jelentkezik:
- Patrick Henry, 1775, Philadelphiában
- Kiváló Suzuki. És ki mondta ezt? "Az állam a nemzettel egyenlő, ezért a
nemzet nem halhat meg".
Suzuki feláll:
- Abraham Lincoln, 1863, Washingtonban.
A tanárnő végigméri az osztályt és így szól:
- Szégyellem magam miattatok. Suzuki Japánból jött és jobban ismeri
Amerika történelmét, mint ti.
Hátulról egy csendes hang:
- Nyaljátok ki a seggem büdös japcsik!
- Ki volt az? - kérdezi a tanárnő
Suzuki jelentkezik és mondja:
- McAror tábornok 1942-ben Guadalcanalnál és Lee Lacocca 1982-ben a
Chrysler cég közgyűlésén.
Az osztályban teljes a csend, egy hang hátulról:
- Elhányom magam.
A tanárnő kiabál:
- Ki volt az?
Suzuki azonnal válaszol:
- Idősebb George Bush, Tanaka japán miniszterelnöknek a munkaebéd alatt,
Tokio, 1991.
Az egyik diák unottan odaveti
- Szopd le.
A tanárnő hisztérikusan:
- Elég! Ez meg ki volt?
Suzuki rezzenéstelen arccal:
- Bill Clinton Monica Lewinskynak, 1997, Washington, Fehér Ház, Ovális
Iroda.
Egy másik diák feláll és elordítja magát:
- Ez a Suzuki egy nagy rakás szar!
Suzuki ismét nyugodt hangon:
- Valentino Rossi motorversenyző 2002, Brazil Motoros Nagydij.
Az osztályon eluralkodik a káosz, a tanárnő elájul, nyilik az ajtó és
belép az igazgató:
- Én még ilyen szétcseszett kuplerájt életemben nem láttam!
Mire Suzuki:
- Gyurcsány Ferenc, Magyarország, 2006 Balatonöszöd
Ja de csak mert lusta vagyok elmenni a teremig
Te a fürdőben szoktál gyúrni?
Hali! Valaki tud-e egy hozzávetőleges árat mondani nekem... 02-es r1-hez kellene új kuplunglamella szett!
Nem kell valakinek 2001-es R1-re Martin Titanium dob az összes alkatrészével együtt? Ez lenne a képen!
Mármint alapjáratról veszi rosszabbul /sebességben/, és kb 1500-2000-ig okoz kellemetlenséget indulásnál.
Azt én nem tapasztaltam, hogy gyengült volna, inkább, hogy más a hangja és a gázt is rosszabbul veszi, egy esetben le is fulladt, mert a szokott módon gáz nélkül indultam volna. Majd (már vagy egy hónapja tart ez a majd) állítok a CO-n diagnosztikai módban, szerintem a nyitott keresztmetszethez ebben a tartományban benzinben kissé szegény a keverék, az enyhe durrogás motorféknél szintén erre utal.
legyen benne benzin olaj,meg jo gumi rajta-szeles utat ha megvetted.megbizhato forrasbol jot lehet,kikapni
Bíztosan törölte, tuti betojt a VFR-es történettől!
Szia!
Nem találom a lepencéns menetet!
Törölve lett?
Kíváncsi lennék, járunk arra gyakran.