Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aha hát még agyalok rajta apám ért a motorokhoz meg apám haverja ilyennel foglalkozik hogy helyre hozza a mocikat azért is kérdezem mennyibe lehetne megcsinálni még agyalok rajta most amugy is még itt van nekem egy másik azt kéne eladnom vagy esetleg elcserélem taggal egy vfr 400r-em van jó állapotban semmi baja
Jó reggelt! Nagyon gondold meg! A két teleszkópszár legalább 100 000.és akkor még nem tudod nincs-e esetleg más baj is.De a választás a tiéd.Neked kell eldönteni,szerintem a helyrehozatal 300 alatt nem fog megállni.
és ha csak a teleszkópszárakat, lábtartót, gyújtáskapcsolót ,kuplungkart csinátatnám meg az már benne lenne egy 100-asba nem?
Esélytelen.
Nemidetartozik', de... Gondoltam megosztom a néppel. Vettem ilyen HH-s aláöltözőt, vagy mi a cukrot. Hát kurv@ajó! Nem volt még rá példa, hogy szárazon maradjak a bőr alatt. Így talán az új ruhát nem kell olyan sűrűn tisztíttatni... Bár amennyit van időm most motorozni...
Tankra szerelhető kapaszkodóra, ha van ötlete vkinek, megoszthatná velem! Köszkösz
Z-nek meg utólagis!
hát nem tudom de egy 100-ezerből helyre lehetne hozni?szerintetek?
Amennyiből ez kijönne, tudnál venni az árán egy ugyanilyen épet, amivel nincs kínlódás... Szerintem.
szevasztok
arra kérnék segitséget hogyha én ezt a mocit megvenném mennyibe lenne nekem hogy helyre hozzam?
http://motor.hu/motor_vpage.js...
Köszi srácok...közlöm az érintettel a rossz hírt.
Tudomásom szerint nem lehet sajna!
Még legalább 2*ennyit,...egészségben,boldogságban!

Hepi börzdéj tú-jú

Jah, én vagyok az.
Zseby, Chriss köszönöm.
Igen-igen,......Z-nek!
nem lehet
Boldog születésnapot az egyikőtöknek!
Szerintem nem lehet!
06 1 297 3328 keresd Bájót!
Köszi,majd utánna járok!
A tartó a lényeg.......meg kell kérdezni erre szakosodott boltban, hogy a 2 tertó között van e különbség.
2002-es R1-en hogyan lehet a F-et Celsiusra állítani? Kérdezték tőlem, de nekem nem volt ilyen gondom....ezért nem tudom a választ.
Köszi szépen!
holnap megyek louis-ba megnezhetem
kawarol nem hallottam
Sziasztok!Tudja-e valaki hogy a 2002-2003 R1-re való öhlins kormány lengéscsillapitót fel lehet-e szerelni a 2001-es R1-re?
Nem tudod,hogy ma délután ki pukkant el a lővérekben egy kawával?