Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

javascript:smile(document.frmmsg.body,'09');do
cument.frmmsg.body.focus()
Szevasztok! Most szeretnék venni 1 r1 -et de nem tudom mire kellene figyelni, mire érdemes rákérdezni 2004 est szeretnék... Köszi srácok , várom a tanácsaitokat tiszetlettel 1 Műttősegéd ... :)
A szervízkönyv elküldve, remélem hasznát veszed. Nekem pl már az EXUP beállításánál nagy segítséget adott, de az olajcserénél meg mindennél ír okosságokat nem beszélve a rengeteg gyári értékről...
Hja, pláne, hogy az enyém fehér/piros

Nézz rá újra, most megtalálod. Töltöttem le német nyelvűt, de az csak Gebrauchsanweisung, nem pedig Servíz könyv.

Köszi a segítséged!
Hello.
Az adatlapodon én nem látom az email címedet.
Egyébként hová valósí vagy? Összefuthatnánk egy közös gurulásra. Szép lenne a 2 R1 együtt
Szia!

Kérlek dobd át ezt a Service Manuált. Adatlapomon a @-címem! Előre is köszi!

Köszi szépen!
oksa gyere itthon vagyok!
Ha ráérsz akkor inkább leugranék, kompliklát:D
csááá stork Jaja megvettem!Fasza nagyon Kérdezz bátran mi a helyzet?
Zsolti!
Megvetted az r1-et?Ne.......
Valamikor ráérsz?Kérdezni is szeretnék tőled valamit.
Helo.
Üdv!Tud -e valaki 02 03-as r1 ről fotókat full fehér szinben! Mert azon agyalok hogy jól mutatna a masina fehérben ...csak mert rá férne egy új fényezés!
Jha még annyit hogy eléggé sok érdekes leírást találtam erre vonatkozóan is meg sok másmindenre is a gyári szervízkönyvben. Ha esetleg valakinek kell a 98-99-es R1 service manual akkor szívesen elküldöm.
Sziasztok. Kikerült a motorból az exup szelep ahogy kaptam a tanácsot. Mentem vele jó sok teszt kört. A motor alsó fordulaton szinte használhatatlan lett, nem mondom hogy nem megy de városban így tényleg nem jó használni.Viszont az exupal mint kiderült az a baj hogy nem nyit teljesen, A probléma majd valahogyan megoldásra kerül de az exup vissza fog bele kerülni. Senkinek nem ajánlom hogy kivegye, eléggé gyatra lesz utánna a motor olyan 6-7 ezerig.
Szia! Érdeklődj a Súgó motornál Baján! 70/500-888-1 Baromi nagy készletük van és lényegesen olcsóbbak, mint az a Ricsi gyerek felétek. Valamint ha azt mondják v.mire a telefonban, hogy makulátlan, akkor nyugodtan indulhatsz is , mert az tényleg az.
Ha mégsem, akkor legfeljebb eszel egy igazi halászlét tésztával :-)
(csak tapasztalatból írtam, nem azért mert érdekelt vagyok)
Szia.
Köszi a tanácsot. Holnap meglessük. Úgy is most motorszerelőnek kezdtem tanulni, de mivel kemény 1 hete ezért még van pár évem mire belejövök a dolgokba. Tanbá úgy is mondta hogy segít. Egyébként sejtésem szerint működik csak lehet nem nyit ki teljesen, más magyarázatot de nem tudok rá. Van én őrültem meg? Köszi még1x a segítséget.
Hi!

Sikerült elintézni?
jössz 7vegen zema?garazs kell azzal tudok szolgalni,ingyer,meg bambi sem kell
inkabb vedd ki.anno az enyemben en sem hallottam semmit.

peter
este 7 utan vagyok telefonon
vettel lancszettet?huf?

amugy en leszarom a rossi utanzatot,sosem vennek meg csak 1ft ert sem.minek inkabba sargat
Sziasztok!

Eladó első felni van vkinek? Vagy esetleg tud egyet? Tárcsák nélkül. Nem ebay-ről (max. ha új), mielőtt megvenném mindenképp megméretem, h volt-e sérülése, vagy üt-e.
Szassz!Nem jár végig az Exup mint az Fzr-en,ha ráadod a gyújtást! Legegyszerűbben úgy tudod ellenőrizni hogy:leveszed a szelepet takaró lemezt/tudod ahol bemegy a két bowden/ beindítod és megnézed hogy mikor tolod rá a gázt mozog-e teljes tartományban!
van néhány pár eladó fehér indexem, ha érdekel valakit.
Érd.: tutilampa@gmail.com