Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát sajnos ahogy mondod.
Mindenesetre ha a kérdésemre tud valaki válaszolni továbbra is várom az ötleteket
És még arra se hivatkozhatnak hogy messze van Japán,mert az amcsik sincsenek hozzá közelebb.Komolyan nem tudom miért ez a horribilis árkülömbség,erre még az sem magyarázat hogy nagy piac-nagy tétel-kedvezőbb árképzés.
Rossz vicc ez az egész.
Ohh erről én már régen tudok...sajnos.....eléggé idegesítő de hát ez Magyarország. A kereskedők panaszkodnak hogy nem tudják eladni a motort meg így is alig van nyereségük...érdekes....nekem ne magyarázza meg senki hogy az amerikai kereskedők ennyivel kevesebbért kapják meg. Inkább csak a magyar ember kapzsibb......de ez magánvélemény...
Ez tényleg szánalmas
Nevetséges,hogy milyen FOS országban élünk
Sziasztok. Újabb kérdéssel fordulnék hozzátok hátha valaki tud nekem segíteni. 98-as R1emben gyaníthatóan nem működik az exup szelep. Lehet ez a kis motornak is a hibája ami üzemelteti vagy miegyéb. Na most a fő kérdés az lenne nekem hogy amikor ráadom a gyújtást a gépezetre nekem is hasonló hangot kellene hallatnia a gépezetemnek mint az ezen a videón szereplő yamaha-én? http://www.sportmotor.hu/motor... A gyanakodás ott kezdődött el hogy mindenki mondta, 6 ezertől kinyit az exup a kipuban és brutálisan megnövekszik ateljesítmény. Na most én még hasonlót se vettem észre és mintha egy kicsit lomha lenne a gép ahhoz képest hogy 1000 ccm. Aztán mondták ismerősök hogy bekapcsolásnál elvileg teszteli magát és hangot hallat amint ezt ezen a videón is lehet hallani. Na nállam semmi ilyesmi. kattogás az van de semmi más. Lehet benne valami és tényleg baja van vagy csak én hiszem azt?
(Félreértés ne essék, a gép így is erős csak azért mégis jó lenne ha rendeltetésének megfelelően működne) Válaszotok előre is köszi.
És az ember ne kapjon idegbajt :
http://www.tesztmotor.hu/hir/hirek/yamaha-r1-
rossi-szineiben.html
Szia! Van neked Sopronban hátsó emelőd? Nagy segítség lenne! Tunál rámdobni egy sms-t? 30/268-2018
Köszi!
Gondolom,......nem tudom,hogy csinálja.
Ja, akkor ez ilyen átvarrott ülés?
Ezeket hol pislákoltad?
Ha valakit érdekel, Yamaha r1 2000-es évjárathoz, első lámpa 35.000, első sárvádö 5000 (sérült, félig javítva), oldalidomok 5000/db (sérült, félig javított) hátsoülés 5000. (kérésre küldök képet)
Tel: 70/3661131
Zema!

küldd már azt a kibaszott fotót
Jó gyerek hát. Csak sűrűn van szar napja.
Szerintem Te is jó"gyerek"vagy

Vagy ez már lehet,hogy nyalásnak számít?

Szarok rá,....akinek nemtetszik az bekaphatja.
Így van. Bence jó gyerek!
38.
Bencére,mindig-mindenben lehet számítani
Mennyit kérsz érte?
estet uraknak
peti
.ma jutottam louis-ba Regina lancszett van de nem akcios 180€ert,termeszetesen fogaskerekestöl-

pbandee
-2010 SBK Brünoban benne vagyok.de motogp nem erdekel
100%