Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen tőlem érdeklődtél, de már elkelt!
Üdv!

Tőled érdeklődtem a gátló ügyben? Megvan még?
Hi all!

ÚJ 190/55-ös Pirelli Diablo Supercorsa SC2-es hátsó eladó, kb. a bolti ár feléért.
üdv. eladó 2007-2008-as r1 teljesen új fejidom, gyári kék színben ára 45000 ft, u.itt 2000 r1-hez néhány alkatrész és idom eladó. kék színben is. 0620/992-4528
Continental RaceAttack 120/70-190/55. Csak párban eladó: 25.000 Ft
Sziasztok!Tud nekem valaki segiteni abban, hogy egy 2003-as r1-en mi az amit érdemes meg nézni vásárláskor? Előre is köszi!
Köszike!
És hátulról!
Bíztam benned hogy kattintottál rólam f@sza képet! ........Köszi.Hümm de úgy láttam csináltál balos kanyarost is............ Kéne az iwiwre!
Köszi, lebeszéltem!
Szevasz!

Pontosan mennyi az annyi!? Esetleg érdekelne a kormányteló! Írhatsz privátba a nandor@ketszeri.hu -ra
(az se gond, ha gyorsban teszed mert a napokban kell vennem mindenképp és holnap járok felétek)
Sziasztok!
Készletkiárusítás végett ár alatt eladók a következő gumák:

Michelin Pilot Race (Medium/Soft) keverékkel, nem friss gumi,de raktárban tárolt,napfényt még nem látott gumik 120/180-as méretben,csak párban : 43.000Ft/pár

Illetve: Pirelli Dragon Corsa 190/50 szintén zsír új, 25.000 /db

20/346 58 97 Utánvéttel is küldöm természetesen
Sziasztok.
Keresek 02-03-as R1-hez kormánylengés csillapítót konzollal együtt. ÖHLINS elsősorban amit szeretnék. Tel. szám az adatlapomon. Köszi minden segítséget.
Extreme-Tech2 kormánylengés-csillapító zsír új állapotban, motoron még nem volt! 20 fokozatban állítható. Minden tartozékával eladó (doboz, papírok, csavarok...). Az új ár 2/3-ért eladó! Ugyanitt R1 04-06 majdnem új hátsó fékbetét, de jó R6R-be is. +relé ledes indedxhez vagy integrált hátsó lámpához...
Nekem olyan is van, aminek semmi baja, de nincs meg a teljes idomszett.
Rendben,köszönöm szépen és jobbulást kívánok!
bocsi peti
nem jutottal odaig mert lebetegedtem.amugy most csak a regina akcios ha jol tudom szettben olyan 100eurokörül.keddre tippelek hogy megyek
hali sziasztok.
keresek 2007-2008 as ri hez törött elemeket amik javíthatók még, de nem javítottak.
köszi.
Visszavonva...megtaláltam ...bocsesz..köszi a segítséget. Esetleg lenne valakinek kedve jövőhét hétvégén csatlakozni hozzám egy kicsit pályázni?
Bocsesz de én is próbáltam már így keresni és nem nagyon találtam konkrét időpontokat. A pályának saját honlapja nincsen? (ha én lennék a vak akk bocsesz XD )
Hali, multkor megnézted nekem,hogy mennyibe kerül a Louis-ban a láncszett?