Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

okés, köszi..betesztelem..csak igazából sajnálnám kidobni a castrolt mert ahhoz azért drága volt hogy a kukában végezze
csak most szóltak hogy erre már nem árt a teflonos. Köszi még1x a segítséget.
Jó az a Castrol, fújd be, nullázd le az egyik napi számlálót, és nézd meg hány km.-nél kezdenek fényesedni a görgők, utána ismét fújhatod.
Akkor biztos fos a gumi!
Hello mindenkinek. lenne egy apró kérdésem. Egyenlőre most nincs teflonos láncsprém csak ilyen castrol amit nem tudom hogy érdemes e vagy szabad e R1re használni. Viszont gondoltam amíg nem sikerül beszerezni teflonosat addig ezzel befújom. Szerintetek ideiglenesen jó az rá? (ő lenne az: http://www.rmcmotor.hu/termek.... )
Ott centírozta előttem!
Pilot Power
Bizony az lehet! Ki lett centrírozva?
Mit raktál rá?
köszi!
jaja gumi lesz.
Hahó urak! A kicsike 220-felett csóválja a fejét ,elég parásan! Nem össze-vissza rángat csak úgy óvatos kis szitálás,nemrég cseréltem gumit lehet az az oka! ..................Más ötlet?
sziatok!
Segítség kellene nem tom a lámpát feljebb állítani. este nagyon tré,fényszóróval közlekedek… köszi
Hát bánhatod hogy nem jöttél, mert tényleg szar volt, legalább annyira mint Kisújj ! De, most csak óvatosan borozgattunk magyar ember módjára , a jágert haza kellet vinnem!
Csákó!Kipihentétek Sirokot? Gondolom "sz@r" volt Kellőén ellazultál? Zotyóval bírtatok? Más kérdés nincs,sajnálom hogy nem mentem........................................
azt is zemának
OK! bocs...

de hoyg hívják a him nővért akkor?! férfivér?!
na igen de az más. zema meg meleg.
őt csak a buzik rángatják
Tudod mé megy Zema mindig korházba?! Me azt hiszi az ápolónők könynek kaphatóak sexre.....
Mondjuk ez igaz is, me amikor én megyek be látogatóba, mindig beréángatnak a nővérszobába....
megfertőzött valami buzi biztos... nem megfázás volt az.
te bármennyit is fekszel kórházba úgy se tudnak kigyógyítani a másságodból. mondtam neked hogy ne feküdj össze minden cigánnyal de te csak a sötét bőrűekre buksz
miylen 22?!
Nem 43?! velem annyit dolgoztatnak.. lehet átbaxnak?!
Te ostoba!
tudhatnád, h az képtelenség!

egy nap 22 órából áll!
balfasz.
dehülye. te egy napból hány órát gondolsz a pinára?
25-öt?
majd elmesélem. nem egy egyszerű megfázás.
Te még mindig buzi vagy?
mit fotózol le?! a korházat?!
há mitörtént?