Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jo dolog lecserelni,igaz az enberek 90%nem gondolja hogy fontos.az is vegyszer es az sem örökeletü ,mind az olaj.
en a reginel is lecsereltem es a telen is lecserelem,es meg a csöveken is gondolkodom kicserelni
amugy vegyel castrolt,az jo
Ahhhan értem! Szerintem nyugodtan önthetsz bele bármilyen koncentrátumot vagy valami előre kevert cuccot!
Nem cserélni akarnám,csak kellene már utánatölteni 2-3dl-t.
Azt nem tudom,hogy mi legyen,...keverjem össze valami mással,mert ugye a Yamaha gyári hűtővize kereskedelmi forgalomban nem érhető el,nekem meg nincs kedvem azért szervizekbe szaladgálni,hogy töltsenek már utána pár dl-t.,holott én is meg tudom csinálni.
Többe kerülne a leves mint a hús.
Szerbusz Zema

Ezt vágom
Technikailag, mire kell figyelni a vásárlásnál, mi adja meg magát hamar? kuplungkosár zajról hallottam már h az elég gyakori.......
Hümm..... de miért is akarod kicserélni?
Hy
Cserélt már valaki hűtővizet?
Csak a gyári,vagy mehet bele más is? ami motoroskerékpárba való

sziasztok.2008-as R1-re keresek pályaidomot.
Első körben arra, h 04-05 (RN12) van, aztán 06 (módosított RN12), majd pedig 07-08 (RN19)...
Szerbusztok

Egy 04-07 es R1 est szeretnék vásárolni......
Ennél a modellnél mire kell odafigyelni?
Szia!

Érdekel a dolog küldj egy elérhetőséget!
Üdv
De jókor szólsz
Sziasztok!

Nem kell valakinek egy Öhlins kormánygátló 55 pénzér'?Egy évet volt motoron,hibátlan,18 fokozatban állítható!

Üdv
Szép R1-ek...
Szia Bandee!

Szólj ha megjött amit rendeltél nekem aztán viszem a lét :)
Ma voltam egyet csapatni egyik haverral. sajna egésznap cseperget az eső csóri motoron látszik is erőteljesen.

Na zúzzok aludni mert apa lesérült aztán holnaptól én dolgozok helyette és mindjárt indulnunk kell
Láttad volna. hogy a camping-ben mi volt!
Jó nagy kupit csináltatok ott is.....................
Cruchlow, Spies, a harmadiknak nem jut eszembe s neve

Deaz nyomja a legjobban ,

na kik ök
?
brno tuti,csak addig satrat is ,kell szereznem
Hi,

van egy eladó fekete színű fejidomom 2007-es R1-hez. Vadiúj, karcmentes, eredeti motyó. Akit érdekel, keressen emailben a petis77kukachotmail.com-on

Kérésre küldök képet a cuccról. Árat megbeszéljük.

Üdv:
Sanyi
Sziasztok!
Eladó egy kitűnő állapotban lévő, 1 éves, de nagyon megkímélt Alpinestars RC-1 -es egyrészes bőrruha, beépített (gyári) gerincprotektorral, 52-es méretben.
Ára: 79.000.-
Ha van akit érdekel, 06/30 607-1622.
Az első képen,hirtelen nem ismertem rá a motorodra.
Puma? -50% Danger
akarok
Ilyenkor hol a Britt mikor csizmát karok venni?