Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ilyenkor kell egy kemény blowjob az rendbe rak ha kiszedi anyu a patront ...
6-án nyaralok.
Már kifelé jövök belőle, de pár napig azt hittem feldobom a pacskert, olyan szarul voltam.
szasz majom
mibajod vót? na de jó látni hogy nem patkoltál el.
6-án ring? vagy beteg vagyol
több minden bajom volt (pl. kórház), ma este lefotózom.
viccet félretéve.
amit én csinálnék:
lánc levesz, dekli levesz, első lánckerék megnéz, hátsó megnéz, levesz, tisztít, újra visszarak, nyomatékkulccsal minden meghúz, befúj, aztán ha megint csinálja akkor garin belül vissza a kereskedésbe.
Igen, bölcs voltál, köszi szépen!
Zema!

fotó?
Köszi szépen!
Oké, neylon alsónacit ne vegyél fel mert az nem tesz jót a brééének...

Hivjál.....
A gyári DID-nek szerintem sem szabad attól nyúlnia, valami el van ott qrva Ha forgatod a kereket mindenhol nem egyformán feszes a lánc, a legfeszesebb résznél írja a 20-25mm.-t én 30 vagy inkább fölé szoktam hagyni. Vagy tényleg fellazult v. lazul valami.
De biztos, hogy valami oka van ! Bölcs voltam?
hogy mit tanácsolok! lássuk csak...
húzd meg még egyszer a csavaokat...
ne egykerekezz, különben is veszélyes...
váltogasd el 6,000-nél, tuti nem nyúlik a lánc....
... ...
nem tudom. nekem nem volt ilyen. semelyik motoromon se. Évenként egyszer-kétszer állítgatom, pedig 3,000-ként gumit cserélek, folyamatosan kerekezem, stb...
és a gyári láncom van.
.
..
...
Vegyél csúszókuplungot! Nem baj ha van benne, vegyél még egyet!
jaja, nálam is meleg van! hát nyisd ki az ablakot, ha ott is ennyire meleg van!
nem-nem...
az attól lesz, h az a luvnya aki elélvez a kerekező motor látványától rácuppan a pélóra...!
tegnap lemerültem miközben diskuráltunk, a töltő meg a munkahelyen. este rádcsörgök!
Redondo Beach-en jól érezné magát "autentikus" környezet... seggbe telefonálnák a helyi erők...
Zema egy barom.... , de csipázom a buráját, csak ne lenne meleg...
Zema!

A valaki az te vagy mert ettől lesz erekciód te strici:))))))))
Ha megvannak húzva a csavarok (mert biztosan megvannak húzva), mit tanácsolsz?
a láncot akkor kell fujni ha már fényes. nincs km-hez kötve. az állástól egy tiszta lánc nem tud tönkre menni. jó tanács tegyél fel dragokra való láncot
Oké megnézem, bár...
Kb. 500 km-enként adok neki lánc sprayt, de esőben való motorozás után egyből befújom. A lánctisztító spray ér valamit?
persze hogy nyulik a lánc ha odabaszod hirtelen neki. nem értem mit csodálkozol rajta?
ez nem normális dolog.
nem szabad láthatóan nyúlnia.
nekem kétszer kellett utánaállítani egy év alatt, pedig nálam állandóan belenyúl vki a kuplungba...
nézd meg a csavarokat, hogy normálisan le vannak-e húzva, stb...
A nyúlás oka lehet a nem megfelelő olajzása/tisztítása a láncnak.
Csak azért furcsa, mert az előző 2006-osnál nem volt ilyen. A lóerő között nincsen olyan nagy különbség. Annak nem is állítottam utána 18000 km alatt, max. egyszer. Nem értem...
RK CHAIN, VAGY DID..

Azon meg ne csodálkozz hogy ha keményen odab@szod neki a gázt akkor nyúlik mint az öreg lányok picsáján a bőr, gondolj bele abba hogy a hátsó kerékre egy mozdulattal ráeresztesz 100 XXX mittudomén mennyi lóerőt mit kap az a lánc