Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A könyvében megadott 20-25 mm-t.
Lánc állítás után hány mm. belógást hagysz?
Légy üdvözölve! Jól választottál !
Hogy vizsgázott a tanktasak?

Mi? 130-nál nem lehet gyorsabban? Nem tudtam, anyám még sosem mondta!
Sziasztok! A következő a problémám. Az R1-emben kb. 2500 km van. Amikor néha-néha erősebben odarántom neki, hogy az első kerék hagyja végre már el az aszfaltcsíkot, pár "menet" után mindig utána kell állítani a láncfeszességen. A motor 2007-es, de idén vettem 0 km-esen. Lehet, hogy állásában megöregszik a lánc? Nem lenne célszerű egy csere? És ha igen, milyet érdemes venni? Melyik márka strapabíró? Előre is köszi!
köfönöm! akinek meg van hozzá hengerfej 99 eshez koplettó az meg irjon!
szerintem 10 körül lesz a gyári, de mással ne is rakd össze, azon ne spórolj
köszi de az nekem húzós pedig jo áron van de az 2000 es annak más a felfogatási pontja nekem 99 eshez kölll egy koplettó hengerfej hátha valakinek van a sufnyiban ma szedte m szét ez van ezt kll szeretni ja szerintetek miylen áron van egy hengerfejtömités er akkor azt is veszek oszt összedobom és megy tovább
az szivattyú szerintem súgóéknál lesz...
Az aproba hirdetnek komplett blokk kábelköteggel papirral stb200péz
áh még multkorában ...... pont szülinapomon átugrott a vezérmülánc vaamilyen csoda folytán volt már hangja de ilyet nem hittem volna.... oszt a kipuff szelepeket összehajtogatta ....
lerottyant a tiéd? hogy sikerült?
sziasztok! kellene nekem 99 er r1 hez koplett hengerfely tengelyekkel szelepekkel! irjatok már ide ha van valakinek meg mennyibe.... vagy valami srácot akinek van esetleg telszámmal! előre is köszönöm! 2000 es nem jo... állitólag
grat
üdv a R1közt,tud az meglepit es barna csikot okozni:)
huf?km?98as?
ha kinövöd akkor több levegö kell neki
Sziasztok!

Még mindig eladó egy full titán Akra rendszer R1 re (07-08). Az ára: 180.000 Ft!

Csak pályán használt!
Fuh gyerekek az F1 ről jut eszembe hogy szegény Massa jól megszívta. Láttam a képeket a fejéről a baleset után...hát nem valami szép....méghogy csak a motorozás a veszélyes ...
Gratula!
Holnap "kukucs"-ring?
fől=ről
Hy all Urak!

Most értünk haza az F1-fől,........nem volt rossz
Bezony ám..jól látod a szituációt. Sajnos azóta volt a gazdájának vele balesete de szépen fel lett újítva. És eszméletlenül jó gép
Üdv a társulatban! 2007-ben még így nézett ki! Ez az a moci igaz!?
Üdv mindenkinek. Immáron én is tagja lettem az R1 klubnak. Egyenlőre sok újdonságot tartogat nekem a gép de közel sem annyira félelmetes mint ahogyan azt sokan beállítják. Motorral kapcsolatban bármilyen építő jellegű tanácsot szívesen fogadnék. Bár a szerelőm is segít amennyire lehet. Kösz előre is mindenkinek.
probáld meg a qasimoto.hu-n
Üdv az uraknak!

Szentlászló most lesz? Én még a tavalyinál tartok... Szóval ha a kekelet féle motoros okosságra mész akkor én is beugrok,de csak késő éjjel!
Tavasszal (szintén Keke farm) jött egy pap és megáldotta az R1-et v.mi szent Kristóf közbenjárásával...