Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szentlászlóra megy valaki a hétvégén?
Mi sem eszméletvesztésig, viszont minden nap kötelező inni vmennyit
Hát mostmár megvettem, nem túl nagy pont jó méret, remélem nem lesz gond vele.
Túra közbe 120 nal sose megyünk többet de még azis ritka ha 120 al megyünk :)

Én a hátizsákot viselem rosszul, az örvényeket meg már tapasztaltam, nem kellemes, mondjuk akkor épp a hátizsákom vettem előre mert már nem birtam tovább a hátamon :)

Hétvégén letesztelem, ha beválik ajánlom másnak is!
Egyenlőre a minőség és mértek tökéletes.
autópályán amúgy se megyünk többel 130nál
Lehet már késő kapcsolódok a témához, de én sem használom a tanktáskát, pedig van, inkább a hátizsákot ha nincs sok cuccom. Nem lehet tőle lebújni, és ráadásúl olyan örvényeket kelt, hogy nemgyőzől kapaszkodni, a fejed meg rázza és leakarja tépni a szél!
Persze 100-120 körül nincs vele gond.
Miért? Annyira szét akarod csapatni a gyomrom? Akkor óvatosra veszem a hétvégét!
Nem vagyunk ám, akkora nagyivósak, de jó társaságban azért szívesen ellazul az ember!
Ok! De, nem hívott még, mi péntek 13 körül indulunk.
Zöldike bent pihen szikra nélkül!Már mindent átnéztem/kicseréltem amit tudtam,de semmi! Úgy néz ki 7végén megy egy nálam ügyesebb emberhez!
Ződ ördöggel a garázsban mi van?
Hát még nem volt se tanktáska se oldal soha, igazabol nem tudom mi lenne a jo, de valami kéne sos be.

Ma tudtam meg hogy pénteken megyek 3 napos túrára, az meg kicsit necces lenne egy bőrruhába :)

Holnap megyek pestre megnézem miféle ez a tank táska aztan ha nem válik be akkor marad majd valami más alternativa, egyenlőre valami kell sos be, és én meg a hátizsákot nem viselem el motorozás közbe, valamiért utálom :S
Inkább 7-ére tartogasd a gyomrod!
Nemtom te hogy vagy vele, de engem rettenetesen zavar a tanktáska az R1-en... Inkább oldaltáskákat nézegetnék a helyedben.
Én is F1-en leszek,csütörtök,szombat,vasárnap
Négykeréken
Vasárnap egy R1 tali? az autósok úgy is a F1en lesznek és legalább nem zavarják a vizet az úton.
kellemes összegért lehet a Lajosban vásárolni,nagy táskákat!Sokféle,sok féle áron!Mágneses,pántos,minden!
Erről mi a véleményetek? GIVI T429

passzol ez 06 os R1 re?
Raktam egy képet is.
R6Zoli elkérte a számod ő nagyon mehetnék ,azt mondta hogy rádcsörög!
Tudna valaki pár linket hol nézhetek tank táskákat?
Jaja, így alakult. R1 még sok lett volna ... majd egyszer Én hétvégén szoktam lenni, de köv héten lehet ütközünk mert szabin leszek.
Persze,hogy szoktam.
Tegnap előtt is voltunk kint.

Most hétvégén nem leszek,...megyünk az F1-re.
Egyébként hétköznap is ki szoktunk menni.

Pár hete láttam egy 636-ost kint,csak Téged nem láttalak sehol,bár akkor még azt sem tudtam,hogy kawát vettél.De a ruhádról felismertelek volna,ha az van még ami volt.
Chriss: Szoktál még járni Mátrába? El vagy tűnve!
Nem lovag, hanem halag!

Valaki Sirok?
Bizony Chriss-tofóró Ez egy olyan ország ahol mindenki gyorsan akar meggazdagodni! http://indavideo.hu/video/Kris...
Azt szokták mondani:Hobbira soha ne sajnáld a pénzt,......nem is sajnálom.

Sokan azt kérdezik,mennyit eszik a gép?.........lesz@rom!

Az már viszont kurvára bosszantó amikor azt látom,hogy egy kormánycsutka 85.000,egy Öhlins gátló 180.000,slip-on 240.000,komplett rendszer 600-650.000HUF.

Nem szégyenlős itt senki.

Van egy haverom,a CBR1000RR-re vett slip-ont(Akrát),Svédországban 110.000HUF-ér.Zsír újat,itthon 240

Persze mindezeket nem kötelező megvenni,csak extra,nem kötelező supersportot venni,....lehet járni rigával is,......de akkor is,számomra ez az idegesítő,nem a fogyasztás.

Soha nem fogom megérteni,hogy Magyarországon miért vannak ilyen árak.
Köszönöm Freon az ötleteket. Ezzel azt akarod mondani, hogy a CBR gyári kormánycsutkája jó lenne számomra,vagyis emelné a magasságot? A Dangert már hívtam, nagyon vicces árat mondtak a dologra(85000)