Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké, megköszönném!
Ha tudod, h jössz, akkor előtte egy nappal csörögj rám, és akkor talizunk!
Ervin, milyen garanciális problémád van?
Sziasztok. Esetleg van valakinek 06-os R1-re való eladó Akra Y-ja (dobok már vannak).Vagy üssem ki a katalizátort ,ez utobbi egyszerübbnek tűnik de nem biztos,hogy ugyan olyan jó lesz.Esetleg a motoron kell állítani a beavatkozás után?Vagy ötlet hól kapok JÓ áron Akra Y-t
Értettem. Rögtön beszartam.
Hali! Nincs valakinek 02/03 -as r1 -re felső villakifli eladó?
Kussolj
masik forum,benzin,berugas?melyik jött be
igaz hogy cr 250 ,de biztos tudsz segíteni
hali
valamiért nem indul a motorom és segítséget kérnék
hero
Keeway International DC 2000 Szentendre, Kőzúzó utca 8. Keeway importőr
.......de csakis ha a googli jol informalt........de en is keresek infot a viszonteladoi feltetelekröl-Zema,mas?infot kaveval vagy sportszelettel honoralom
Lehet rosszul tettem fel a kérdést, konkrétan dealeri szerződést szeretnénk kötni, ilyen ügyben kerestem az elérhetőségeket, de egyedül a keeway oldalán van info mail vagy tel szám
ebböl a kekböl mar tul sokat töltött fel,mer nem birja a rendszer
meg marad is chriss
Mert nem értesz hozzá azééé. tűnnnyé alunnnnyi.
Nem értem,hogy miért így tölti föl
akkor az jó lehet mert az Y akkor gyári méretű. most már csak ilyen dobokat kellene szereznem nem tudtok eladót?
HA(!) jól tudom, "motul fork oil" és abból a medium. De ennek utána kéne nézni, mert mostanság nem foglalkoztam ilyenekkel és a belső memoria elég kicsinek bizonyult. Nem olcsó olaj, de nagyon tuti.
Nekem már 2 hónapja pihen, ne rinyálj! Van még fél hónapom a garanciából, addig be kéne vinni a szervízbe valahogy, időm meg semmi...
Köszi! Tudtam, hogy te segítesz, és azt nem tudod, hogy a Yamaha "01" típusú olaj melyiknek felel meg?
Akkor rádcsörgök, ha pesten járok. Gondolom nem télire kell, az elkövetkezendő hetekben pedig úgyis mennem kell arra.
A castrolt nem ismerem, de nem is szimpatizálok vele. Motulnak viszont nagyon jó termékei vannak.
Na helló! Ha jól tudom a tbr. R1 dobok a gyári katalizátoros Y-ra készülnek.