Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

melyik fajtát vetted? mennyi vót? alkudni lehet?
T.szele? Ott tényleg jóféle szentölt víz van?

Akkor várjuk a videókat!
jo reggelt
chriss este megmezem
de joo neked motomaster tarcsa is?vagy csak galfer?

jenö
kep ?
Akkor ezért nem volt másnap hangod
hy!
szia zsolti,na ilyen színű lett..
Zsolti!

Utánnanézel nekem,hogy a bay-ről mennyiért tudnék beszerezni egy hátsó féktárcsát?+betét+fémfékcső,06-hoz.
Kurvajó vidit csinál. Nem néztem volna ki belőle... Meg van egy csomó cucc hozzá, amivel szinte bárhova fel lehet tenni.
Aha.
vettél ilyet, vagy minek tapsikálsz?
Itt: link , és itt: link nézd meg. Áruk borsos.
nem az kell hozza
2eres körte
mind a feklampaban
Van aki rendszeresen jár gyorsulásira az eriggyével, amit annak kuplungja nem fogad kitörő lelkesedéssel?
Merakkor ezt: link szerezze be / koppintsa le.
Rákötöd a helyzetjelzőre, indextől függ, hogy mekkora ellenállás kell hozzá.
Nem-nem!

Jövőhét,csütörtök,szombat,vasárnap F1
Remélem,....
nem irtad el? az R1
Nem ismerem ezt a fórumot még nem tudom hol kell hirdetni de ha valakit érdekel r6 teljesen új gyári rendszer vagy gsxr végdob gyári bontatlan esetleg talmácsi motorsport dobok akkor nekem van eladó. slywer90@freemail.hu
Jön valaki F1-re?
nekem 2db van raktaron
menyit er neked?
Kérdezd meg az X-Bike osokat hátha az LSL gyárt ilyen okosságot gixer 1000re már láttam null
Hali!

Lenne egy hülye kérdésem R1es mocin, hogy lehet megcsinálni az indexet úgy, hogy folyamatosan égjen? Mint pl. a videón http://www.youtube.com/watch?v...
T.szele, motoros. Ilyen házi bizbasz, de fullos hangulat szokott lenni mindig
Kormányon magasítani nem hiszem, hogy tudsz, ha csak nem egy cross kormányt teszel fel méretre hajtogatva...
Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni! RN12-höz szeretnék olyan kórmányt ami magasítana valamit. Ha valaki tudna segíteni,hogy hol tudok ilyet venni vagy csináltatni megköszönném. Minden megoldás érdekel!
Előre is köszönöm!