Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a Valter Moto 3 féle kormánycsutkát készít. Ezek között akad egy olyan, amelyik 20 mm-t emel a csutkák magasságán – pont, mint a Honda CBR-ek (600/1000RR) gyári csutkái...
a) vagy bontóban megnézed, van-e jó állapotban lévő,
b) becammogsz a Danger-be, és megrendeled/megveszed komoly delláért!
c) berendeled eBayről...
d) más verziót nem tudok...
e) vagy mégis, átépíted superbike kormányra, ahogy a többiek is mondták és Lawson-stílusban kened neki keresztben
te ,ezen nincs is féktárcsa
Teljesen önzetlenül megosztom veletek a 2010-es R1-es kémfotóit.
Tesztelés közben, pilótával készültek a képek.
A következő évben nagy figyelmet fordítottak a biztonságra.
Köztudott, hogy a kétkerekűek stabilitása messze elmarad a 3 ill. 4 kerekű járművektől. Ezért az új modell már rendelkezik oldalsó, stabilitást növelő biztonsági oldalkerekekkel.
további műszaki újdonságként megemlítendő a hosszában szerelhető gumiabroncs. Ez rendkívül praktikus, mert ha valaki csak az egyik oldalát koptatta el (pl. sokat kanyarodik az egyik irányban)m akkor nem kell az egész gumiabroncsot kicserélnie csak az elhasznált oldalt. Defekt esetén is költségbarát megoldás lehet.

Akkor lássuk a titok képeket....
Öhlins vagy HiperPro,......v. ExtremeTech

Öhlinst vedd meg nyugodtan az a legjobb!
Sziasztok!

Vkinek van tapasztalat Öhlins kormánygátlókkal? ebay-en láttam néhányat, egész barátiak az árak 1998-as R1-re. Viszont nagy különbséget külsőre nem láttam a gátlókban.
Köszi a válaszát minden gyeR1knek
A mai nap nem a gumi fékcsövek napja volt ;)
Hy all!

Tulajdonképpen írhattam volna azt is,hogy 04-06,mert ez nem nekem kell,hanem az egyik havernak a 04-esére.

Bár azt elecseteltem már neki Én is,hogy tök felesleges,mert nem is használja a hátsóféket.
Én sem használom csak ha eszembejut,hogy:ni-ni,nekem van hátul is fékem

De viszont a hátsófék használatakor leül a motor hátulja,ergo jobb a tapadás.De én sem használom szinte soha.

Köszönöm az infót

Ha jól tudom, két féle kamera van: ez a normál lencsés(ami nekem van), meg a "halszem" optikás. Utóbbi annyiban különbözik, hogy kicsit nagyobb a látószöge, de szerintem ez nem ér meg több ezer drága forintot. Többféle szettben lehet kapni, az enyém kimondottan ilyen autó-motor sporthoz van.
Ne pirulj, kedves földim, elég, ha a motorod tesz így...
120e FT?olcso,minden lehet csak nem gyari
köszi !
Hi!

AlexCBR a Te embered!
Helló
Érdeklödni szeretnék hogy valaki megtudja nekem mondani hogy lehet rendelni az ebay külföldi oldalról mert néztem hogy sokkal olcsobak mint ithon a kereskedésekbe... És hogy ezek új termékek vagy használtak mert pl néztem komplet gyári idomszetet valami 120 ezer volt ahogy átszámoltam gsxr1000 k7 hez hogy ez igaz e? és a szállitás hogy müködik innen ha valaki rendelni akkar?,

elöre is köszi
Szép lett.
akko melyoket vetted akko?
rosszul láttam hogy a kamera mind ugyan az csak a szettek mások hozzá?
motomaster
estet

chriss a jo hir az nincs.merthogy van de ra kell kerdezni mert mindent 3asban adnak,elsö- hatso szettben.
ez az alien ez 400euro mai arfolyam itt 265foto
a galfer az 600 de abban csövek es betetek is benne vannak
a moto mastert azt nem talaltam arat de azt is forgalmazzak itthon,
az ABM van meg ,a h gericke arulja es az is van itthon de az optikailag tölem kap 1 2est a 5 masodik foto az a motomaster

!1 csaak minek akarod pont a hatsot kicserelni?hasznalod?driftelsz?ertelme igazabol csak a 3nak van
szep lett tenyleg,igy kepen sötetebbnek tünik mind az enyem,most meg festes elött:(
A "halszem" optikásra nem láttam értelmét annyi pénzt kidobni, ezt pedig megkapta marha jó áron (titok ). Az új ruhámmal együtt szeretném majd tesztelni a ringen, amint lehet menni, de esélyt látok rá, hogy hétvégén feldobom egy mátrás menetre is.
Juteszembe... Berik egyrészes, púpos, kenguru bőr ruha eladó(fekete-fehér-szürke). Méretét pontosan nem tudom, mert mikor vettem, a vállamra 58-as kellett, de Cölöpék már párat szabdaltak rajta.
kösz,elötte kék volt!
A galfert nézd meg
Nálam a kék a favorit,de ez nagyon szép
ja az is kell?
Á, dehogy! Csak mutálok, a kamaszkorral jár!