Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jól emlékszel! Hűvösvölgy.
Jaja. De aztán ült az 1000RR-en.
Megyek is. Már regisztráltam.
... csak emlitetted hogy Moszkva tér fele laksz azt hiszem de lehet hogy rosszul emlékszem Az én cellám is arra van II-ben...
HA szar idő lesz, akkor nem megyek sehova. Persze attól még te mehetsz. Gombolj le jó sok pénzt a fotókért!
hát én még akkor vettem 3 hete.mész 26 án vagy csak kukkerolsz?
Tudom hát. Ő az aki Sanyival akart randizni inkább, de mégis hozzád ment!
több is volt még!
Andreával.
Tudod az a lány aki mindig ott van ahol én.
Igen kint leszek. Majd keress meg, hogy tudjam melyik a géped! Ott leszek Zemával.
Persze ha rossz idő lesz, akkor itthon leszek.
én is vettem,de hagytam neked egyet
Kivel mész?
Alex, miért kérdezted melyik kerületben lakom?
Csak a magam szórakozására megyek. Kipróbálom az új objektívemet a dagasztókon.
Akkor marad a vasárnap. Hova menjünk?
XD ..kicsit olyan most az R1 topic mint ha megszórta volna egy 122 mm-es tarack ágyú
Megnéztem, megvettem. Kösz a tippet.
kannácska?
Te is dagasztasz, vagy csak kihasználnak?
Nekem elvileg az egész hétvége jó, de csak kajálni, meg bandázni, mert hideg lesz motorozni.
főfotografika!:26 .-án kinn leszel?
mitől türhetetlen egy társalgás?attól hogy őszinte?az jobb amikor valaki az arcodba mosolyog és szépen társalog a hátad mögött pedig lerajzol mindennek?vagy csak jobban esik?és mi valóban nem anyáztunk senkit.Valamint Zema szavaival élve:mindenki azt ír amit akar.max szembenéz a következményeivel(!).de legyen má tavasszzz!
Szombat délelőtt Sóskúton fotózom a sárdagasztókat, délután meg nem jó.
Vasárnap viszont ráérek. Akár csinálhatunk egykerekezős amerikai képeket is. Vagy csak együnk valamit.
Na kuss MMM!
hétvégén tali?
Jaja.
Zema csak megírta, hogy a homobárban nincs net.
Én hozzászóltam. egy oldalnyit. Nem érzem undorítónak a hozzászólásomat, mert senkit nem pocskondiáztam, csak elmondtam a véleményem. trágár szavak nélkül. Úgyhogy nevezzük nevén a gyereket!
Nem mintha magyarázkodnom kellene, hiszen azt, akkor és úgy írok ide, ahogy akarok, mivel ez egy nyílt fórum.
a jó idő csak emeli az adrenalinszintet.szerintem