Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mi van Te még fent vagy
Azt hittem már
jo oké utánna már láttam hogy irtál csak azt nem tudom mit cisnáltál vele hogy jo lett
14569"Első mondet:Nem kellett cserélni!.....................Na
vagy akkor mit cisnáltál vele hogy jó lett?
Ez a beszéd Van róla hirdetéses kép? Hátha látunk rajta valamit így net.-en keresztül ami nem oda való
az órádat cserélni kellett? vagy meg lehet csináltatni?
Az nem befojásolja a terítést..................aszittem" na jó kipróbálom köszi!
Nem kellet cserélni!Néztem sok kis videót........elméletben már nagyon megy
ja és mégegy dolog a tűvédőt az elejéröl ajánlatos letekerni! mert ugy jobban látod a pisztol végét a tű elejét hogy hova is célzol! megkönyniti a munkát ha letekered az elejéröl
mondom, sokat segitett annak idején nekem a youtube szerintem te is nézd azokat az okatató videókat és ne egykézzel fogd a pisztolyt hanem 2 kézzel határozottan mint az asszonyt vezesd 2 kézzel de ugy is látod a videokon hogy hogy kell ....
akkor neked csere volt az óra? vagy megtudják cisnálni?
asszem erre mondják hogy nem az az okos aki mindent tud hanem aki tudja hol kell keresni
Ja a köpködést hamar észrevettem! Bár azt a nagy festékszóró is szokot ez nagyon nem lepett meg! Szabadkezes mutatványok érdekesek, próbáltam....... de csak nem olyan mint egy ceruza Hát biztos kell gyakorolni mire rááll a kezem De ez van..........................
nem bunkok csak igen egyéni előadostílusuk van! az volt itt a gond még...943 nyarán h mindenhonnan kiutáltak minket renitens buzikat,ekkor az ÉN indítványozásomra létrehozták az LFP-t,h másokat ne zavarjunk azalpári stílusunkal.aztán ilyenkor meg általános felháborodás van mikor be beugranak a kérdezők!de hozzánk?minek?mi nem kellettünk sehová...na ez itt a gond!de nem parasztok nem taplok,szinte mindegyikükkel találkoztam már személyesen,és egész édibédi gyerekek!családos apák!vagy már vén barmok!
Köszi!Van egy havernak mini kompresszora.az azzal okos hogy állíthatod a nyomást és én arra jöttem rá hogy kis nyomás még vékonyabb vonal nagyobb nyomás még vastagabb vonal............ Á mind1................ erre a 12v tacskós komp.ra én is gondoltam, na majd mielőtt vennék kolegámtól elkérem kipróbálni........mintha neki lenne. A műsz.fal hosszú story engem ezzel elég jól beszopattak.kb275 km-re csinálták vetettek velem egy töröttet hogy abból kivegyenek egy alkatrészt,aztán mivel az is szar ,úgy volt hogy visszaveszi az eladó, de csak köcsögölt a telefonba......................úgyhogy most elküldettem hozzá hátha......... tehát most se műsz.fal se pénz! De elvileg meg lehet csinálni ha lehet bele szerezni alkatrészt..............és valaki meg tudja csinálni mert ért hozzá!
Sajnos nincsen rasztás smájli
Baszki vagy inkább a GANZDZSA
Pohi elvtárs! az igéd meghallgattatott a súlyomat meg az R1-et illetve, úgy hogy szombaton megyek kipróbálni egy ezüst 2002-est.
Gyári új Yamaha R1 2004 es első fékbetétek eladók 14500 Ft/ pár
www.motordiszkont.hu
de hol a dzsanga?
Tiszta Jamaica
ha mégis nagy nyomást kapsz abba a kis kopresszorba is ami elég valószinütlen akkor teszel egy mini csapot a csőre és voálá vagy ha mégse akarsz ilyennel foglalkozni csak egy csapot kell a csőre tenni és máris kisebb a nyomás optimálisan beálitod magadnak! még egy tippp ahányszor elkezdessz fujkálni mármint fujsz egy két csikot utánna abbahagyod fél percre pl figyelj oda hogy mikor megint elkezded akkor egy papirlapra történjen az első fujás mert eggyet mindig köp a pisztoly mikor abbahagyod kis időre a fujkálást persze ez csak már ha élesbe meg de ugy is észre veszed! de amugy a kitakarásos technika a legjobb ebbe az egészbe vagy legalább is a legkönnyebb ... tehát mittudom én rajzolsz egy nőt és mikor átfested akkor részletenként haladsz pl szigszalaggal először kitakarod a lábát utánna a cipőjét ésigytovább.. ez a kezdők kedvenc munkamenete... utánna jöhet a szabadkezes munka mikor nem takargatsz de ahogy neked kényelmes ez csak egy tipp
jolvan rendben!
majd ha ugy van adok néhány tippet ezzel kapcsolatban én évek óta ezzel foglalkozom
nekem nagy kopresszor van mivel biztos te is rájöttél hogy nagy nyomáson nem müxik!...
ajánlatos a kis kopresszor de van egy jo tippen ugyan én még nem próbáltam de 1500 forintos befektetés .: van tudod a teszkáúba lehet venni ilyen mini kerékfujtatós kopresszort szerintem az tökéletes hozzá igaz hogy az mindig zúg de az összes mini kopresszor mindig zúg legalább is én ugy tudom a you tubon beirod hogy airbrus vagy airbrush lession . akkor sok hasznos informásióhoz juthatsz érdekes dolgok vannak megnézel egy tanitó (lesson) filmet töbször és ár magadban tudod értékelni hogy akkor hogy is kell .. van egy olyan oldal is hogy aszem: howtoairbrush.com vagy valami ilyesmi googleban megtalálod! ha ilyen jellegü kérdésed van bátran fordulj hozzám!

U.I. te vettél másik órát? vagy meg lehet csináltatni ha ez a baja?
Köszi de egyszer volt polírozott vázú motorom....................azóta megfogadtam soha többet Jaaaaaa.................airbrush, 7végén keztem tesztelgetni a pisztolyomat/meg akarom próbálni ezt a "művészetet"/Te mini kompresszorral dolgozol,vagy van valami más trükk is hogy állandó nyomást kapjak? mert így nagy kompresszorral elég izé.........ki be kapcsolgatni1.5-2bar között!